Informacje15 października 2013, 00:00,

Warsztaty Inwestycji Aforti Finance w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 października 2013 roku w godz. 17:00-19:00 odbędą się Warsztaty Inwestycji Aforti Finance S.A. Miejsce warsztatów: Hotel deSilva, ul. Puławska 42, Piaseczno. Przyjdź, a dowiesz się jak pomnażać pieniądze i budować bezpieczną przyszłość. Czy wiesz, że według przeprowadzonych na przełomie lipca i sierpnia br. przez Instytut Badania Opinii Homo Homini dla Aforti Finance S.A. badań: „Wiedza Polaków o skutecznym oszczędzaniu”, niemal połowie z nas nie udało się w przeciągu ostatnich sześciu miesięcy odłożyć żadnej sumy pieniędzy? W większości Polacy nie posiadają zaplecza finansowego, co wynika z braku elementarnej wiedzy, ponieważ aż 75,1% badanych nie miało do czynienia z żadną formą edukacji w zakresie gospodarowania własnymi finansami!

Warsztaty Inwestycji Aforti Finance w Piasecznie

Jeśli skuteczne oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy Tobie również wydaje się szalenie trudne i skomplikowane, to znaczy, że czas na zdobycie rzetelnej wiedzy. Czy wiesz, że nawet drobne sumy pieniędzy odkładane regularnie i umiejętnie, mogą przynieść Ci satysfakcjonujące zyski? Z Aforti Finance S.A. w łatwy sposób możesz ten cel osiągnąć.

Dzięki Programowi Wspierania Lokalnej Przedsiębiorczości Aforti Finance S.A. masz wyjątkową możliwość uczestniczenia w bezpłatnym szkoleniu finansowym: Warsztatach Inwestycji, prowadzonych przez eksperta w dziedzinie inwestowania i oszczędzania. Podczas Warsztatów Inwestycji dowiesz się w jaki sposób efektywnie zarządzać swoimi pieniędzmi, skutecznie je pomnażać i systematycznie budować stabilność finansową. Uzyskasz podstawowe informacje, które umożliwią Ci rozeznanie w instrumentach finansowych stworzonych w celu oszczędzania i inwestowania kapitału. Podczas szkolenia nasz ekspert zaprezentuje produkty finansowe takie jak: programy regularnego oszczędzania, gwarantowane programy emerytalne oraz produkty inwestycyjne: obligacje korporacyjne i akcje w ramach pre-IPO.

Wszelkie materiały edukacyjne, które otrzymasz zawierają najważniejsze informacje przedstawione w skondensowanej, jasnej i czytelnej formie. Przekażemy Ci kompetencje, które będziesz mógł od razu zastosować w życiu codziennym. Wdrożenie tej wiedzy zagwarantuje Ci wypracowanie dobrych przyzwyczajeń w gospodarowaniu budżetem, a w konsekwencji pomnażanie pieniędzy i budowę bezpieczeństwa finansowego Twojego i Twoich najbliższych. Pomożemy Ci również w zarządzaniu programami oszczędnościowymi, które już posiadasz lub planujesz posiadać. Efektywna i optymalna ich obsługa wymaga stale aktualizowanej wiedzy i doświadczenia, a co za tym idzie poświęcenia czasu. My wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i nieustannie rozwijamy usługę posprzedażową tzw. Wsparcie Inwestora AFORTI™, które oferujemy bezpłatnie wszystkim, którzy za naszym pośrednictwem zakupią program oszczędnościowy. Prowadzimy współpracę z licencjonowanym doradcą inwestycyjnym, który służy pomocą konsultacyjną dla wszystkich naszych klientów.

Warsztaty Inwestycji Aforti Finance S.A to również możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Aby wziąć udział w Warsztatach Inwestycji Aforti Finance S.A. wystarczy zadzwonić lub wysłać maila: Aforti Finance S.A. biuro@afortifinance.pl tel: (22) 308 88 88 lub wypełnić formularza na: www.afortifinance.pl/edukacja-finansowa
autor/źródło: Magdalena Brożyna
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje15 października 2013, 00:00,

JANUSZ KORWIN-MIKKE W PIASECZNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Oddział Podwarszawski Kongres Nowej Prawicy zaprasza na otwarte spotkanie z Prezesem Januszem Korwin-Mikke, które odbędzie się 17 października 2013 roku o godz. 19:30 w restauracji Zwrotnica, przy ul. Sienkiewicza 14 (wjazd od ul. Wojska Polskiego – obok kolejki wąskotorowej) w Piasecznie. Wstęp wolny! Szczegóły na stronie: www.knp-podwarszawski.pl

JANUSZ KORWIN-MIKKE W PIASECZNIE

Spotkanie będzie się składało z 2 części:
I. Będzie to wykład, prelekcja, Pana Janusza Korwin-Mikke.
II. Będzie to czas poświęcony na możliwość zadawania pytań Panu Januszowi.
autor/źródło: Kongres Nowej Prawicy Piaseczno https://www.facebook.com/KNP.Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie