Informacje15 października 2013, 00:00,

Warsztaty Inwestycji Aforti Finance w Piasecznie

16 października 2013 roku w godz. 17:00-19:00 odbędą się Warsztaty Inwestycji Aforti Finance S.A. Miejsce warsztatów: Hotel deSilva, ul. Puławska 42, Piaseczno. Przyjdź, a dowiesz się jak pomnażać pieniądze i budować bezpieczną przyszłość. Czy wiesz, że według przeprowadzonych na przełomie lipca i sierpnia br. przez Instytut Badania Opinii Homo Homini dla Aforti Finance S.A. badań: „Wiedza Polaków o skutecznym oszczędzaniu”, niemal połowie z nas nie udało się w przeciągu ostatnich sześciu miesięcy odłożyć żadnej sumy pieniędzy? W większości Polacy nie posiadają zaplecza finansowego, co wynika z braku elementarnej wiedzy, ponieważ aż 75,1% badanych nie miało do czynienia z żadną formą edukacji w zakresie gospodarowania własnymi finansami!

Warsztaty Inwestycji Aforti Finance w Piasecznie

Jeśli skuteczne oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy Tobie również wydaje się szalenie trudne i skomplikowane, to znaczy, że czas na zdobycie rzetelnej wiedzy. Czy wiesz, że nawet drobne sumy pieniędzy odkładane regularnie i umiejętnie, mogą przynieść Ci satysfakcjonujące zyski? Z Aforti Finance S.A. w łatwy sposób możesz ten cel osiągnąć.

Dzięki Programowi Wspierania Lokalnej Przedsiębiorczości Aforti Finance S.A. masz wyjątkową możliwość uczestniczenia w bezpłatnym szkoleniu finansowym: Warsztatach Inwestycji, prowadzonych przez eksperta w dziedzinie inwestowania i oszczędzania. Podczas Warsztatów Inwestycji dowiesz się w jaki sposób efektywnie zarządzać swoimi pieniędzmi, skutecznie je pomnażać i systematycznie budować stabilność finansową. Uzyskasz podstawowe informacje, które umożliwią Ci rozeznanie w instrumentach finansowych stworzonych w celu oszczędzania i inwestowania kapitału. Podczas szkolenia nasz ekspert zaprezentuje produkty finansowe takie jak: programy regularnego oszczędzania, gwarantowane programy emerytalne oraz produkty inwestycyjne: obligacje korporacyjne i akcje w ramach pre-IPO.

Wszelkie materiały edukacyjne, które otrzymasz zawierają najważniejsze informacje przedstawione w skondensowanej, jasnej i czytelnej formie. Przekażemy Ci kompetencje, które będziesz mógł od razu zastosować w życiu codziennym. Wdrożenie tej wiedzy zagwarantuje Ci wypracowanie dobrych przyzwyczajeń w gospodarowaniu budżetem, a w konsekwencji pomnażanie pieniędzy i budowę bezpieczeństwa finansowego Twojego i Twoich najbliższych. Pomożemy Ci również w zarządzaniu programami oszczędnościowymi, które już posiadasz lub planujesz posiadać. Efektywna i optymalna ich obsługa wymaga stale aktualizowanej wiedzy i doświadczenia, a co za tym idzie poświęcenia czasu. My wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i nieustannie rozwijamy usługę posprzedażową tzw. Wsparcie Inwestora AFORTI™, które oferujemy bezpłatnie wszystkim, którzy za naszym pośrednictwem zakupią program oszczędnościowy. Prowadzimy współpracę z licencjonowanym doradcą inwestycyjnym, który służy pomocą konsultacyjną dla wszystkich naszych klientów.

Warsztaty Inwestycji Aforti Finance S.A to również możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Aby wziąć udział w Warsztatach Inwestycji Aforti Finance S.A. wystarczy zadzwonić lub wysłać maila: Aforti Finance S.A. biuro@afortifinance.pl tel: (22) 308 88 88 lub wypełnić formularza na: www.afortifinance.pl/edukacja-finansowa
autor/źródło: Magdalena Brożyna

Informacje12 października 2013, 00:00,

Otwarty Bieg Papieski w Habdzinie 2013

Zapraszamy do Habdzina na Otwarty Bieg Papieski. W niedzielę 13 października 2013 roku, czekają nas nie tylko sportowe emocje. Tego dnia m.in. poznamy też zwycięzców konkursu Papieska dekoracja domostwa. Uroczystość upamiętniającą postać wielkiego Polaka rozpocznie o godz. 13 msza święta dziękczynna za beatyfikację Jana Pawła II. Tuż po nabożeństwie wystartuje VII Otwarty Bieg Papieski (zapisy będą prowadzone od godz. 12). Jego zwycięzców poznamy ok. godz. 15.30. Tego dnia atrakcji będzie znacznie więcej. Czekają m.in. dmuchane zabawki dla dzieci, darmowa grochówka oraz występy artystyczne: "Piosenki starej Warszawy" i "Romanse cygańskie". Rozstrzygnięty zostanie również konkurs na najładniejszą "Papieską dekorację domostwa". Coroczną imprezę zakończy Apel Papieski, po którym zostanie odśpiewana "Barka", ulubiona piosenka Jana Pawła II. Na VII Otwarty Bieg Papieski zapraszają: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, sołectwo Habdzin, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, parafia św. Józefa oraz DEM'a.

Otwarty Bieg Papieski w Habdzinie 2013
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna