Informacje28 lutego 2017, 08:00,

Warsztaty fotograficzne w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dzisiejszych czasach każdy może robić ładne zdjęcia, ale jak pisze w swej książce Joe McNally - uznany na świecie fotograf amerykański, znany m.in. z portretów bohaterów 11 września - "Ładne jest ładne, ale zatrzymuje się kilometry przed niesamowitym".

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W GÓRZE KALWARII

Jeśli ktoś z Was chce robić więcej niż tylko ładne zdjęcia, to nasza sekcja fotograficzna szeroko otwiera swoje drzwi i udostępnia świetnie wyposażone studio fotograficzne i pracownię graficzną. Będziemy podglądać wielkich malarzy. Będziemy szukać inspiracji u wielkich fotografów.

Będziemy eksperymentować z oświetleniem studyjnym, aranżacją i kadrem. Będziemy robić zdjęcia, które nie są tylko ładne. Będziemy robić zdjęcia niesamowite.

Przede wszystkim będziemy się świetnie bawić w naszym zespole pasjonatów fotografii. Każdy, kto chce poznać tajniki fotografii studyjnej, jest mile widziany w naszej sekcji.

Serdecznie zapraszamy! Razem z Justyną Kamińska - fotografką, która uwielbia pracę w studio - będziemy tworzyć zdjęcia, które nie zostaną zapomniane.

Ruszamy po feriach. Zapisy pod numerem 501 123 077 Koszt: 40 zł/mies.

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 marca 2017, 18:00,

XXI Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gośćmi tegorocznego Zlotu będą Piotr Wójcik, Tomasz Sarniak oraz Piotr Bukartyk. Na recitale PZPRu zapraszamy 4 marca 2017 roku. Bilety dostępne będą w przedsprzedaży od 21 lutego w kasie Centrum Kultury w cenie 30 zł oraz 40 zł w dniu imprezy.

XXI PIASECZYŃSKI ZLOT PIOSENKI RÓŻNEJ

PZPR był pierwotnie przeglądem piosenki z nurtu „piosenki artystycznej”, nominującym do Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Obecnie są to koncerty/recitale artystów piosenki literackiej i kabaretowej. W tegorocznym koncercie wystąpią znani i cenieni muzycy piosenki artystycznej. Jednym z nich będzie pochodzący z Płocka - Paweł Wójcik.

XXI PIASECZYŃSKI ZLOT PIOSENKI RÓŻNEJ

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Twórczość rozpoczął już jako dojrzały mężczyzna - od 2011 r. pisze teksty i muzykę, które przekłada na śpiew oraz grę na gitarze. Piosenki szybko przyniosły mu uznanie publiczności i nagrody, m.in. Grand Prix na festiwalu w Ostrołęce oraz nagrodę im. Wojciecha Bellona na 48 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Podczas występów Wójcikowi towarzyszy grający na fortepianie Tomasz Sarniak. Na muzyczną ucztę zaprasza także Piotr Bukartyk - autor, kompozytor, artysta poruszający się na pograniczu wielu gatunków muzycznych, mieszający rocka, bluesa, folk oraz reggae z kabaretem i piosenką literacką. Szerokiej publiczności znany od lat m.in. z piątkowych audycji "Urywki z Rozrywki" w radiowej Trójce. Napisał przeszło 400 piosenek, niektóre z nich zostały okrzyknięte hitami np. „Kobiety jak te kwiaty”, „Niestety trzeba mieć ambicję”, „Sznurek”, czy „Małgocha".

XXI PIASECZYŃSKI ZLOT PIOSENKI RÓŻNEJ

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie