Informacje1 października 2014, 18:13,

Warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych w Piasecznie

W październiku ruszają warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych. Rozpoczęcie zajęć odbędzie się po utworzeniu grupy 7-10 osobowej. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki w godz. 19.00 - 21.00. Ilość godzin: 24 h, koszt: 350 zł (1 rata - 250 zł przed rozpoczęciem warsztatów, natomiast 2 rata - 280 zł do 10 grudnia 2014 roku). Miejsce: Przystanek Kultura przy Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na warsztaty fotograficzne w Piasecznie.

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH W PIASECZNIE

Zajęcia prowadzi Michał Jeliński - absolwent wydziału Leśnego SGGW i Fotografii w Szkole Filmowej w Łodzi. Temat warsztatów: warsztaty fotografii ekspresyjnej dla wszystkich zainteresowanych- początkujących i zaawansowanych. Na zajęciach będą przewijały się różne tematy: człowiek na ulicy - fotografia humanistyczna, portret, krajobraz, przyroda, martwa natura.

MICHAŁ JELIŃSKI początkowo zajmował się tradycyjną fotografią przyrodniczą. Na studiach w "Filmówce", dzięki Marianowi Schmidtowi promotorowi, odkrył fotografię ekspresyjną i prace – Minora White′a i Paula Caponigro. Prowadzi Pracownię Krajobrazu w Warszawskiej Szkole Fotografii. Organizuje i prowadzi plenery pejzażowe. Do tej pory odbyły się m. in. na Krymie, Islandii, Słowacji, w Puszczy Białowieskiej, Górach Izerskich, nad Biebrzą. Pięciokrotnie otrzymał stypendium twórcze Burmistrza Piaseczna. Więcej informacji na stronie: www.michaljelinski.com

Przeczytaj też: Poznaj sploty piaseczyńskich historii

Informacje1 października 2014, 18:44,

Nowa siedziba Urzędu Skarbowego w Piasecznie

Od 29 września 2014 roku, Urząd Skarbowy Piaseczno przyjmuje interesantów w nowej siedzibie przy ulicy Energetycznej 5 w Piasecznie. Nowy gmach urzędu jest okazały i nowoczesny, w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Został wybudowany na działce o powierzchni 8 tys. m.kw. Wokół obiektu znajduje się parking na ponad 100 miejsc postojowych. Przenosiny Urzędu Skarbowego do funkcjonalnego budynku z pewnością usprawnią pracę urzędu i poprawią jakość obsługi mieszkańców. Wraz ze zmianą adresu siedziby urzędu (aktualny adres to: ul. Energetyczna 5, 05-500 Piaseczno), zmieniły się też numery telefonów: centrala urzędu - 22 726 67 00; sekretariat naczelnika urzędu - 22 726 68 04.

Urząd Skarbowy Piaseczno