Informacje4 czerwca 2009, 00:00,

Warsztaty fotograficzne Camera Obscura w Konstancinie

5 czerwca 2009 roku w godz. 17:00-19:00 odbędą się bezpłatne warsztaty fotograficzne: zajęcia teoretyczne, ćwiczenia, prezentacja sprzętu. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Jaworskiego 18 Konstancin – Jeziorna. Prowadzący: Tomasz Myśluk. Zajęcia będą się prowadzone w ramach Otwartych Pracowni Stowarzyszenia Sztuk Plastycznych TRIADA. Akcja ta jest prowadzona dzięki pracy społecznej Stowarzyszenia i wsparciu finansowemu Urzędu Miasta i Gminy Konstancin – Jeziorna. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (nr. tel. 602 461 029) lub mailowo: tomasz.mysluk@neostrada.pl

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE CAMERA OBSCURA
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje4 czerwca 2009, 00:00,

ŚWIAT Z BLISKA wernisaż KLUBU FOTOGRAFICZNEGO f8

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy zbiorowej fotografii KLUBU FOTOGRAFICZNEGO f8 pod tytułem: ŚWIAT Z BLISKA. Wernisaż odbędzie się w najbliższą sobotę 6 czerwca 2009 roku o godzinie 18:00 w KDK przy ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie. W programie, przewidziano koncert zespołu wokalnego DWÓJKA z Zespołu Szkół nr 2 oraz poczęstunek cocktailowy. Zapraszamy na wystawę fotograficzną!

KLUB FOTOGRAFICZNY f8 zaprasza na swoją najnowszą wystawę ŚWIAT Z BLISKA. Temat ten każdy interpretuje na swój niepowtarzalny sposób. Jednak tym razem większość fotografów pochyliła się na prawdę blisko swoich fotografowanych obiektów. To obok czego na co dzień przechodzi się obojętnie z prostego powodu, bo jest zbyt małe lub za bardzo trzeba "przygiąć karku", tu zostało wyeksponowane i powiększone. Świat przefiltrowany przez krople deszczu, świat odbity w kropli zawieszonej na źdźble trawy jest tutaj piękny, urzekający, tajemniczy lub całkiem zwyczajny. Oto chcemy zaprezentować państwu rzeczywistość, która nas interesuje, która nas urzeka. Poszukiwaliśmy jej eksperymentując przy tym i bawiąc się a teraz pokazujemy rezultaty w Konstancińskim Domu Kultury. Joanna Sękowska - Rutka.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin