Informacje18 marca 2017, 15:00,

Warsztaty flamenco z Natalią Meirino w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 i 19 marca 2017 roku w godz. 15:00-16:15 (18.03.2017) oraz 11:00-12:15 (19.03.2017) odbędą się warsztaty flamenco z Natalią Meirino. Miejsce: Centrum Kultury w Piasecznie ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Cena warsztatów 120 zł / 2 spotkania. Warsztaty dla osób tańczących flamenco minimum 4 m-ce. Podczas zajęć praca nad charakterem tańca, jego stylem i rytmem. Sekwencje i kombinacje poszczególnych elementów charakterystycznych dla tangosa: marcajes, paseos, llamada, remate, salida.

WARSZTATY FLAMENCO Z NATALIĄ MEIRINO

Natalia MEIRINO - wybitna tancerka flamenco. Jest związana z tańcem od najmłodszych lat. Tańczyła taniec klasyczny i nowoczesny, flamenco studiowała w szkole Amor de Dios w Madrycie pod okiem takich nauczycieli jak La China, La Truco, Manuel Liñan, Marco Flores, Concha Jareño, Rafaela Carrasco, Belén Maya i wielu innych. W Sewilii szkoliła się pod okiem takich mistrzów jak Alicia Márquez, Andrés Peña, Pilar Ogalla, Soraya Clavijo i Mercedes Ruiz. Podróżuje po całym świecie. Wraz z zespołem Antonio el Pipa brała udział w wielu festiwalach flamenco ( Festival de Jerez czy Bienal de Flamenco de Sevilla). Od 2004r jest solistką i nauczycielką flamenco. Prowadzi zajęcia w madryckich szkołach flamenco - El HORNO i Conservatorio Casa Patas. Ma na swoim koncie wiele tras koncertowych. Występowała między innymi w Ameryce Południowej, USA, Europie, Rosji, Maroco czy Japonii.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 marca 2017, 18:00,

Meksyk w krainie Pierzastego Węża - Klub Podróżnika PO HORYZONT Mysiadło


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

15 marca 2017 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Szymonem Góralczykiem w Klubie Podróżnika Po Horyzont nt.: MEKSYK - w krainie Pierzastego Węża. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

MEKSYK W KRAINIE PIERZASTEGO WĘŻA - KLUB PODRÓŻNIKA PO HORYZONT MYSIADŁO

Szymon Góralczyk Bajarz i poszukiwacz. Z wykształcenia fizjoterapeuta, ale nie ma to większego znaczenia, odkąd zaczął opowiadać. Wszystko przez Tolkiena i mitologię nordycką. Później oczarowały go baśnie, zwłaszcza skandynawskie i polskie (kaszubskie). Najchętniej opowiada bez mikrofonu i na boso, tak po prostu. Z opowieściami odwiedził już wiele miast w Polsce i za granicą, prowadząc spotkania w przedszkolach, kawiarniach, bibliotekach, na festiwalach. Wierzy w moc słowa, które może kształtować rzeczywistość. www.karawanaopowiesci.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie