Informacje26 marca 2014, 00:00,

Warsztaty filmowe w Kinie Uciecha zajęcia pod hasłem Pracownia Reportażu w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na WARSZTATY FILMOWE w Kinie Uciecha. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki i środy od 17:00 do 19:00 w Kinie Uciecha, w plenerze oraz w montażowni (budynek Modelarni). Wstęp wolny! Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w zajęciach pod hasłem Pracownia Reportażu. Młodzież gimnazjalna i licealna będzie miała okazję zapoznać się z warsztatem filmowca. Stworzymy ekipę filmową i nakręcimy krótki dokument o Kinie Uciecha. Pierwsze zajęcia zaczynają się 2 kwietnia 2014 roku o godz. 17:00 w Sali Kina Uciecha przy ul. Ks. Sajny 14 w Górze Kalwarii.

WARSZTATY FILMOWE W KINIE UCIECHA PRACOWNIA REPORTAŻU W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego mieszkańców gminy Góra Kalwaria