Informacje1 października 2011, 00:00,

Warsztaty dla dzieci z AZS i innymi chorobami skóry

Fundacja Alabaster serdecznie zaprasza 2 października 2011 roku w godz. 10.00-17.00 na warsztaty lalkarsko-teatralne, dla dzieci w wieku 4-10 lat, które chorują na atopowe zapalenie skóry. Miejsce warsztatów: Zalesie Górne, ul. Pionierów 46. Projekt ten jest współfinansowany przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno.

Fundacja Alabaster

Warsztaty są bezpłatne, a przygotowane zostały dla mieszkańców Gminy Piaseczno. Warsztaty obejmują między innymi wspólne zabawy integracyjne i zapoznawcze, tworzenie lalek. Zaprojektowane i wykonane postacie postaramy się ożywić tak, by mogły wziąć udział, wraz z ich autorami, w niewielkich etiudach teatralnych. W drugiej części warsztatów dzieci same będą mogły zamienić się w aktorów. W trakcie spotkania, oprócz wspólnej zabawy z dzieckiem, proponujemy rozmowę z terapeutą. Warsztaty pomogą uwierzyć w swoje możliwości, pokonać nieśmiałość, zapomnieć o poczuciu odmienności, czasem dotrzeć do uczuć, które nie mogą być zwerbalizowane. Prowadzący: aktorka/instruktor teatralny - IRENA LIPCZYńSKA, oraz psychoterapeuta - KATARZYNA WYRZYKOWSKA.
autor/źródło: Monika Wyrzykowska - Prezes Fundacji Alabaster www.fundacja-alabaster.org

Informacje1 października 2011, 00:00,

POWITANIE JESIENI - Piknik Rodzinny w Jeziórku

2 października 2011 roku serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Piknik Rodzinny w Jeziórku tj.: POWITANIE JESIENI. Miejsce: przy budynku Remizy OSP przy ul. Kościelnej 3. Impreza rozpocznie się od godz. 11.00 do pierwszego ataku komarów. Doskonała zabawa gwarantowana. Głównym punktem imprezy będzie mini wyścig rowerowy dla dzieci. Serdecznie zapraszamy!

POWITANIE JESIENI - PIKNIK RODZINNY W JEZIÓRKU
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Prażmów