Informacje23 marca 2014, 00:00,

WARSZTATY ARTYSTYCZNE W HUGONÓWCE

Konstanciński Dom Kultury zaprasza dorosłych i młodzież na warsztaty koralikowe. Tym razem poznamy metodę margerytkową. Łącząc koraliki w określony sposób i dobierając odpowiednio kolory, można stworzyć ciekawy wzór. Na warsztatach wykonamy tą metodą bransoletkę lub naszyjnik. Zapewniamy wszystkie materiały. Udział w warsztatach 15zł. Prosimy o punktualne przybycie. Zapisy przez maila: kstrzelecka@konstancinskidomkultury.pl oraz pod nr tel. 22/484 20 20 Zapraszamy na warsztaty artystyczne w Hugonówce.

Warsztaty Artystyczne w Hugonówce
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje24 marca 2014, 00:00,

Muzyczne spotkania z historią w Piasecznie

W najbliższy poniedziałek 24 marca 2014 roku o godz. 18.00 w Domu Kultury w Piasecznie odbędzie się drugie spotkanie z cyklu "Muzyczne spotkania z historią". Spotkania skierowane są do młodzieży gimnazjalnej oraz ponad gimnazjalnej mające na celu przybliżenie historii w oparciu o utwory polskich bardów - Jacka Kaczmarskiego oraz Przemysława Gintrowskiego. Zapraszamy na muzyczne spotkania z historią.

Muzyczne spotkania z historią w Piasecznie
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego mieszkańców gminy Piaseczno