Informacje6 września 2013, 00:00,

WARSZTATY ANIMACJI FILMOWEJ PIASECZNO

Warsztaty Animacji Filmowej to projekt mający na celu wprowadzenie i zainteresowanie młodzieży światem filmu. Akcja ma także charakter profilaktyki społecznej poprzez rozbudzenie zainteresowań i pasji wśród uczestników. Dzięki przystępnej formie zajęć, nastawionej na praktykę, kursanci już po kilku lekcjach mogą wykonywać własne projekty. Zajęcia zawierają całkowity proces tworzenia filmów animowanych i dokumentów fabularnych. Angażują uczestników w każdy aspekt produkcji filmowej. Projekt prowadzony jest w dwóch grupach wiekowych: 10 - 13 lat, 14 - 18 lat. Zapraszamy na warsztaty animacji filmowej.

WARSZTATY ANIMACJI FILMOWEJ PIASECZNO

Zajęcia składają się z dwóch pozaszkolnych, bezpłatnych spotkań, podczas których uczestnicy będą przygotowywać własny film. Pierwsze z nich odbędzie się 7 września 2013 roku w godz. 12.00 - 14.00 w Piasecznie w lokalu: Pizzeria Biesiadowo Piaseczno, ul. Pawia 7 lok. 206. Warsztaty poprowadzi profesjonalista i pasjonat Jerzy Netzel – absolwent ASP w Warszawie, Wydział Rzeźby i Studium Pedagogicznego. Od 2011 roku prowadzi Warsztaty z animacji filmowej. Filmy, które współtworzył można oglądać na Discovery, History Chanel, Military Channel, Canal +. Chętni proszeni są o kontakt z organizatorem warsztatów - tel. 663 75 66 04. Osoba odpowiedzialna za projekt: Piotr Bąkowski, Asystent Starosty ds. Kultury i Sportu. Zapraszamy do prelekcji i udziału w proponowanym projekcie.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje6 września 2013, 00:00,

ODPUST PARAFIALNY W PIECZYSKACH

Parafia Narodzenia NMP w Pieczyskach zaprasza do udziału w uroczystościach jubileuszowych, które odbędą się w dzień drugiego odpustu parafialnego w Pieczyskach, w niedzielę 8 września 2013 roku podczas sumy o godz. 12.00. Mszę Świętą sprawować będzie i homilię wygłosi ks. prałat Bogusław Kowalski – proboszcz katedry Św. Floriana na Pradze w Warszawie. W modlitewnym skupieniu będzie pomagał nam chór z parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu FLETNIA PANA pod dyrekcją pana Piotra Pękackiego oraz orkiestra parafialna z Prażmowa.

ODPUST PARAFIALNY W PIECZYSKACH

Po procesji eucharystycznej wszyscy uczestnicy uroczystości podzielą się poświęconym chlebem, a małe bochenki zostaną przekazane do domów osób chorych i samotnych. W części artystycznej odpustu wystąpi "Kabaret Księdza Bogusia", w którym ksiądz Kowalski przedstawi piękno chrześcijańskiej wiary za pomocą dowcipów, piosenek i skeczy. W programie odpustu wiele niespodzianek, m.in. możliwość spróbowania oryginalnych pieczyskich rogali ze świeżymi borówkami i miodu z parafialnej pasieki.
autor/źródło: ks. Mariusz Zapolski Proboszcz Parafii www.pieczyska.parafia.info.pl
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie