Informacje13 stycznia 2008, 00:00,

Warsztat Portret Fotograficzny, czyli Człowiek w Przestrzeni

Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl zaprasza do Otwartej Akademii Sztuki, gdzie prowadzony będzie warsztat fotograficzny, pod nazwą: PORTRET FOTOGRAFICZNY, CZYLI CZ£OWIEK W PRZESTRZENI. Warsztat Otwartej Akademii Sztuki, odbędzie się w poniedziałek, 14 stycznia 2008 roku o godzinie 17:30. Miejsce warsztatów: Pracownia Konstancińskiego Domu Kultury, przy ulicy Jaworskiego 24, Konstancin-Jeziorna. Warsztaty poprowadzi: Tomasz Myśluk - konstanciński fotograf.

WARSZTAT FOTOGRAFICZNY: PORTRET FOTOGRAFICZNY, CZYLI CZ£OWIEK W PRZESTRZENI

Warsztat fotograficzny: Portret Fotograficzny, czyli Człowiek w Przestrzeni, jest adresowany do wszystkich fotografujących, a ci którzy jeszcze tego nie robią też nie powinni się nudzić. Słowo od prowadzącego Tomasza Myśluka: "W programie zajęć przewidziałem wykład na temat rodzajów portretu w fotografii, zajęcia praktyczne dotyczące interpretacji i kreacji wizerunku człowieka oraz projekcję moich przykładowych zdjęć portretowych. Szczególnie jednak liczę na prezentację fotografii przyniesionych przez uczestników warsztatu. Mogą to być zdjęcia rodziny lub znajomych, ale wybrane świadomie ze względu na ich walory lub pojawiające się problemy, będziemy analizować ich kompozycję oraz to, co się "dzieje" na zdjęciu. Powinno to być do 20 zdjęć, pliki JPG w maksymalnej rozdzielczości, na płycie lub pamięci USB. Ci z uczestników, którzy chcieliby zaprezentować swoje fotografie a mają tylko odbitki, proszeni są o przybycie 0,5 godz. wcześniej - skopiujemy je. Ci, którzy nie mają pamięci - mogą wziąć notesy, a posiadający aparaty - mogą je zabrać."

Jest to tylko ogólny zarys działań, ponieważ przebieg warsztatów, będzie dopasowany do potrzeb uczestników, ich wiedzy fotograficznej, zgłaszanych pytań i problemów do rozwiązania. Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztacie fotograficznym, proszone są o wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie Konstancińskiego Domu Kultury: formularz. Zapraszam na warsztat fotograficzny do KDK Konstancin.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński KONSTANCIN

Informacje2 stycznia 2008, 00:00,

Warsztat Nowy 2008 Rok Nowe Możliwości w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl zaprasza serdecznie na warsztaty: Nowy Rok Nowe Możliwości - Być Kobietą. Warsztat odbędzie się w czwartek, 3 stycznia 2008 roku, w godzinach od 18:00 do 21:00 w Filii Konstancińskiego Domu Kultury, przy ulicy Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Wstęp na warsztaty jest wolny.

Warsztat Nowy Rok Nowe Możliwości Być Kobietą

Warsztat dla kobiet: Nowy Rok Nowe Możliwości Być Kobietą, jest dla kobiet, które szukają swojego miejsca w życiu i wiedzą, że zawsze jest czas na rozwój i nowe wyzwania. Warsztaty poprowadzi psycholog: Monika Gołębiewska. Zapraszamy na warsztaty dla kobiet w KDK Konstancin.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna