Informacje29 maja 2008, 00:00,

Warsztat malarski w plenerze Akademia Sztuki Konstancin

Pracownia Plastyczna Konstancińskiego Domu Kultury zaprasza w ramach Otwartej Akademii Sztuki, na warsztat malarski w plenerze, który odbędzie się w najbliższą sobotę 31 maja 2008 roku, w godzinach od 10:00 do 14:00. Tym razem, warsztaty będą polegały na interpretacji rzeczywistości malarstwem olejnym. Spotkanie odbędzie się przy bramie wjazdowej do pałacu w Oborach. Warsztat malarski, poprowadzi plastyk i pedagog Jacek Kaczmarek. Organizatorzy zapewniają niezbędne materiały. Wstęp wolny! Zainteresowane osoby, proszone są o telefoniczne potwierdzenie udziału w plenerze, pod numerem telefonu (022) 754-47-23. Zainteresowanych malarstwem olejnym, zapraszamy na sobotnią przygodę z olejami w naturze.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje29 maja 2008, 00:00,

CHOJNOWSKA MAJÓWKA W CHOJNOWIE - zaproszenie

W sobotę 31 maja 2008 roku, w godzinach od 16:00 do 21:00 na placu przy OSP w Chojnowie (ul. Klonowa 16), odbędzie się piknik organizowany przez mieszkańców Chojnowa i okolic: CHOJNOWSKA MAJÓWKA. W programie Majówki, przewidziano atrakcje dla dzieci w postaci konkursu plastycznego z nagrodami oraz specjalnego programu: Bajkowa Dyskoteka. Dorośli będą mogli rozegrać mecz piłki siatkowej oraz wziąć udział w programie artystycznym z potańcówką. Klub Seniora przeprowadzi loterię fantową. Podczas Chojnowskiej Majówki, wystąpi również zespół Leśne Echo oraz odbędą się pokazy strażackie. Serdecznie zapraszamy na Chojnowską Majówkę w Chojnowie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno Chojnów