Informacje15 kwietnia 2013, 00:00,

Warsztat artystyczny decoupage w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza wszystkich zainteresowanych poznaniem techniki decoupagu na warsztat artystyczny pod kierunkiem Katarzyny Strzeleckiej. Decoupage to technika ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłoszenia: tel. 22 754 06 12, mail: filia@konstancinskidomkultury.pl. Koszt warsztatów: 15 zł. Warsztaty decoupage odbędą się 17 kwietnia 2013 roku o godz. 18.00. Miejsce: KDK, ul. Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna.

WARSZTAT ARTYSTYCZNY DECOUPAGE W KONSTANCINIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin

Informacje17 kwietnia 2013, 00:00,

Posprzątaj Konstancin-Jeziorna na Dzień Ziemi