Informacje27 maja 2018, 18:15,

Warszawski Chór Chłopięcy - Piaseczyńska Wiosna Muzyczna

27 maja 2018 roku o godz. 20.15 zapraszamy do Piaseczna na Piaseczyńską Wiosnę Muzyczną, podczas której wystąpi Warszawski Chór Chłopięcy. Koncert odbędzie się po Mszy Świętej. Miejsce: Kościół pw. Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie. Dyrygent – Krzysztof Kusiel-Moroz. W programie: Mikołaj Zieleński, Stanisław Moniuszko, Stanisław Wiechowicz, Tadeusz Sygietyński, Andrzej Panufnik. Prowadzenie: Malina Sarnowska.

WARSZAWSKI CHÓR CHŁOPIĘCY - PIASECZYŃSKA WIOSNA MUZYCZNA 2018

Informacje26 maja 2018, 12:00,

Festyn Rodzinny Trzeźwo, Zdrowo, Na Sportowo CONSTANS 2010 Konstancin

26 maja 2018 roku Konstancińskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich CONSTANS 2010 oraz Gminny Punkt Konsultacyjny Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień organizują już po raz piąty festyn promujący trzeźwy i zdrowy styl życia. Warto przyjść do Parku Zdrojowego i rodzinnie spędzić czas na festynie pt.: Trzeźwo, zdrowo, na sportowo z CONSTANS 2010, pełnym rozrywek i atrakcji dla uczestników w każdym wieku.

FESTYN RODZINNY TRZEŹWO, ZDROWO, NA SPORTOWO CONSTANS 2010 KONSTANCIN

Promowanie zdrowego i trzeźwego sposobu spędzania wolnego czasu wspólnie przez rodziny i dzieci, to cele organizatorów tego pożytecznego i potrzebnego festynu. Na uczestników tegorocznej imprezy czeka wiele atrakcji. W Amfiteatrze - wystąpią zespoły Hexa, Majtki Pana Kapitana, Rafał Jakubowski z zespołem. Imprezę zakończy znana Kapela Praska. Będzie można obejrzeć pokaz tańca towarzyskiego ,który zaprezentują dzieci i młodzież ze Szkoły tańca EMOTION. Będą konkursy dla dzieci, zabawy sportowe dla rodzin, występy iluzjonisty. W specjalnie przygotowanej strefie, dzieci będą miały możliwość zabawy i rekreacji, a mobilne miasteczko ruchu drogowego umożliwi im naukę obowiązujących reguł poprzez zabawę. Na odwiedzających festyn organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek - szczęśliwe ciastko z nagrodami. Główną nagrodę, którą w tym roku jest rower ufundował Partner Festynu - Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Podczas festynu swoją działalność zaprezentują Stowarzyszenia i Kluby Abstynenckie działające na terenie województwa mazowieckiego. Przygotowano prelekcje pt.: Siła emocji, oraz punkt informacyjno-konsultacyjny dotyczący uzależnień, współuzależnienia, przemocy w rodzinie. Impreza została objęta honorowym patronatem Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna, Starosty Piaseczyńskiego oraz Prezesa Mazowieckiego Związku Stowarzyszeń Abstynenckich. Zapraszamy 26 maja do Parku Zdrojowego w Konstancinie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie