Informacje29 lutego 2008, 00:00,

Warszawska Akademicka Liga Kartingowa Imola Piaseczno

7 marca 2008 roku o godzinie 10:15 w Hali Wyścigów Gokartowych Kart Sport System Sp. z o.o. (Imola Piaseczno), która znajduje się przy ulicy Puławskiej 33 w Piasecznie, odbędzie się WARSZAWSKA AKADEMICKA LIGA KARTINGOWA. Liga została podzielona na 3 rundy. Dwie pierwsze są rundami zasadniczymi, a trzecia jest rundą finałową. Druga runda odbędzie się 11 kwietnia, natomiast trzecia 25 kwietnia 2008 roku. Organizatorzy Warszawskiej Akademickiej Ligi Kartingowej, do wygrania przewidzieli atrakcyjne nagrody o wartości 2500 PLN ufundowane przez MB Motors Piaseczno.

Warszawska Akademicka Liga Kartingowa Imola Piaseczno

Uczestnikiem Warszawskiej Akademickiej Ligi Kartingowej, może zostać każdy student państwowych i prywatnych uczelni wyższych, który do dnia zakończenia Ligi nie ukończy 26 roku życia oraz posiada ważną legitymację studencką. Udział w Warszawskiej Akademickiej Ligi Kartingowej jest płatny. Opłata za uczestnictwo wynosi 65 zł. Zapisy pod adresem mailowym: walk.imola@gmail.com, kontakt telefoniczny: 500-076-766 lub 605-450-634. Więcej informacji na temat Warszawskiej Akademickiej Ligi Kartingowej, przeczytacie na stronie internetowej: nzssgh.pl/karting
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje1 marca 2008, 00:00,

Bilardowy Turniej Ligowy w Klubie Billart Piaseczno

Klubie Billart Piaseczno zaprasza na I Turniej Ligowy, otwierający ligę, który odbędzie się 3 marca 2008 roku, o godzinie 19:00 w Klubie Billart w Piasecznie (Jana Pawła II, 2 piętro, nad pizzerią Da Grass). Gramy w 8 system 2KO. Turnieje Ligowe, będą odbywały się, co 2 tygodnie w poniedziałki, co 3 miesiące odbywał się będzie finał Ligi. Do wygrania karnety na bilard oraz gadżety bilardowe. Każde zajęte miejsce to punkty do rankingu. Pierwsze 8 osób zakwalifikuje się do finału ligi. Zapraszamy do wzięcia udziału w piaseczyńskim Turnieju Ligowym w Klubie Billart Piaseczno.
autor/źródło: Klub Billart w Piasecznie