Informacje12 lutego 2017, 12:00,

Walentynkowe polowanie na prezenty czas start


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Choć Walentynki dopiero za tydzień, warto już teraz wcielić się w rolę Kupidyna, by upolować coś wyjątkowego! Pomysłów może być wiele. W Centrum Handlowym Auchan Piaseczno już wkrótce każdy będzie mógł wypróbować swoje ”łucznicze” zdolności na specjalnie postawionej tam strzelnicy. Podejmij wyzwanie i ustrzel prezent dla ukochanej. Do wygrania urocze pluszowe misie. Bądź gotów! 12 lutego, godz. 12.00 czas start!

WALENTYNKOWE POLOWANIE NA PREZENTY CZAS START

Tegoroczne święto zakochanych w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno upłynie pod hasłem „upoluj misia dla ukochanej”. Tuż przed Walentynkami zaplanowano specjalną atrakcję, która z pewnością dostarczy wielu emocji. W galerii pojawi się ministrzelnica – kolorowa i bezpieczna, przypominająca te z wesołego miasteczka. Aby oddać „miłosny strzał”, trzeba posiadać paragon za zakupy za minimum 50 złotych. Każde 50 złotych wydane w sklepach na terenie galerii uprawnia do jednego strzału piłeczką, przy czym liczbę prób ograniczono do trzech. I uwaga! Jeśli za pierwszym razem w jednym rzucie strącisz wszystkie 9 kubeczków ustawionych w formie piramidy, wygrasz dla Twojej ukochanej główną nagrodę, a jest nią duży pluszowy miś. Uda ci się to dopiero za drugim lub trzecim razem - otrzymasz nagrodę pocieszenia w postaci małego pluszowego misia. Organizatorzy mają do rozdania 20 dużych misiów i aż 150 małych miśków. Jest o co powalczyć!

Walentynkowe polowanie na miśki odbędzie się 12 lutego w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w godzinach od 12.00 do 18.00.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 lutego 2017, 11:00,

Między mną a Tobą - spotkanie z Laurą Łącz w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszam na spotkanie z Laurą Łącz, które odbędzie się 15 lutego 2017 roku (środa) o godzinie 11.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury, ul. Kościuszki 49. Podczas spotkania odbędzie się recital poetycko-muzyczny Laury Łącz. Wstęp wolny. Zapraszamy!

MIĘDZY MNĄ A TOBĄ - SPOTKANIE Z LAURĄ ŁĄCZ W PIASECZNIE

Między mną a Tobą", to spektakl poetycko-muzyczny który jest opowieścią o dwudziestoleciu międzywojennym, w którym tworzyli najwybitniejsi polscy poeci: Bolesław Leśmian, Leopold Staff, Julian Tuwim, Tadeusz (Boy) Żeleński, Władysław Broniewski, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Konstanty Ildefons Gałczyński, Kazimierz Wierzyński i inni. Laura Łącz – autorka książek dla dzieci, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie (obecnie: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie) oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. W teatrze zadebiutowała w 1978 r. w sztuce „Ballada Łomżyńska” Ernesta Brylla. Laureatka Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Jest autorką książek, m.in. „Spełnione marzenia” i „Sekret czarnego łabędzia”.

Sylwia Chojnacka - Tuzimek
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie