Informacje14 lutego 2013, 00:00,

Walentynkowa kolacja i walentynkowy koncert Beaty Jankowskiej-Tzimas w Szarej Eminencji

Szara Eminencja przy ul. Sienkiewicza 11 w Piasecznie zaprasza 14 lutego 2013 roku na Walentynki pełne emocjonalnych uniesień. Przez żołądek do serca - głosi stara maksyma. Idąc tym tropem lokal zaproponuje tego dnia pyszne dania przygotowane specjalnie na tę okazję przez szefa kuchni Szarej Eminencji. Owoce morza - naturalne afrodyzjaki, ciekawe sałatki i inne specjały, dla niej i dla niego, zakropione odrobiną wina zbliżą do siebie zakochanych. Rezerwacja miejsc pod numerem tel. 885 05 04 05.

WALENTYNKOWY KONCERT BEATY JANKOWSKIEJ-TZIMAS

W trakcie wieczoru na scenie pojawi się Beata Jankowska-Tzimas, która w akompaniamencie Pawła Stankiewicza i Pawła Bomerta zaśpiewa piesenki o miłości. Koszt wstępu 20 zł (bilety do kupienia w barze Szarej Eminencji). W cenie wstępu kieliszek wina musującego. Wszystkie pary otrzymają 10% rabatu na wszystkie dania z karty. Zapraszamy o godz. 19.00 Część artystyczna zacznie się około godz. 20.00 Inaczej niż przeważnie - podczas koncertu kuchnia będzie pracowała normalnie, a serwowanie dań nie będzie wstrzymane.

Koncert na Miłość, Gitarę i Śpiew. Piosenki o miłości zaśpiewa Beata Jankowska-Tzimas, aktorka Teatru Syrena, wokalistka, uczestniczka II edycji programu X Factor. Jej śpiew i wrażliwość gwarantują dreszcze emocji i niezapomniane doznania. Najbliższe jej sercu są utwory nastrojowe, refleksyjne pozwalające słuchaczowi przeżyć coś niezwykłego. Wokalistka wykona m.in. takie utwory jak: Yesterday, Kochać - jak to łatwo powiedzieć... Beata Jankowska-Tzimas zaśpiewa przy akompaniamencie gitarzysty - Pawła Stankiewicza, oraz gitarzysty basowego - Pawła Bomert. Fanpage: facebook.com/Beata-Jankowska-Tzimas

WALENTYNKOWY KONCERT BEATY JANKOWSKIEJ-TZIMAS W SZAREJ EMINENCJI
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 lutego 2013, 00:00,

48. Rallye Monte Calvaria w Górze Kalwarii

Automobilklub Polski zaprasza na 48 edycję Rallye Monte Calvaria, pierwszą rundę Pucharu Automobilklubu Polski oraz pierwszą rundę Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Kierowców Amatorów, która odbędzie się 16 lutego 2013 roku na terenie Góry Kalwarii i okolic, pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Impreza skierowana jest do kierowców amatorów, chcących doskonalić technikę jazdy, panowanie nad autem w różnych sytuacjach i przy zmiennych warunkach, tym samym poprawiając bezpieczeństwo na drogach publicznych. W rajdzie może wziąć udział każdy, kto posiada prawo jazdy, pilota (min. 17 lat), kaski, obowiązkowe ubezpieczenie OC i NNW oraz samochód z ważnym badaniem technicznym, spełniający wymogi regulaminowe Konkursowej Jazdy Samochodem.

48 RALLYE MONTE CALVARIA GÓRA KALWARIA

Rajd rozpocznie się honorowym startem o godz. 8.00 spod Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Na trasie zlokalizowanych będzie 13 prób sprawnościowych, szybkich, technicznych, na zróżnicowanych nawierzchniach. Przewidywana ilość uczestników: 100 załóg, klasyfikowanych według pojemności silnika. Niebywałą atrakcją będzie grupa Legend tj. zawodników licencjonowanych w autach wyprodukowanych przed 1988 r. Wszelkie informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeń na stronie www.automobilklubpolski.pl

48 RALLYE MONTE CALVARIA GÓRA KALWARIA

Automobil Klub Polski przeprasza za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z rajdem samochodowym pt. 48 Rallye Monte Calvaria. Dotyczy to szczególnie ulic w pobliżu Ratusza, gdzie będzie punkt startowy rajdu oraz ulic prowadzących do targowiska miejskiego i placu manewrowego byłej jednostki wojskowej na terenie których przeprowadzone zostaną próby sprawnościowe. Zmiana organizacji ruchu powodująca utrudnienia nastąpi także na ul. Ks. Sajny między ul. Piłsudskiego a ul. Wierzbowskiego gdzie odbędą się super próby.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria