Informacje13 lutego 2008, 00:00,

WALENTYNKI Wieczór Walentynkowy Klub Kino Piaseczno

Zbliżają się Walentynki Dzień Zakochanych. Klub Kino Piaseczno zaprasza serdecznie wszystkich zakochanych, ale i nie tylko, na Wieczór Walentynkowy, który odbędzie się 14 lutego 2008 roku, od godziny 18:00. Wstęp jest wolny. Zapraszamy na Walentynki Wieczór Walentynkowy do Klubu Kino Piaseczno!

Walentynki Dzień Zakochanych

Klub Kino znajduje się przy ulicy Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 - przystanek Kolejka Piaseczyńska (dawniej Kino Mewa). Więcej informacji o Klubie Kino, znajdziecie na stronie internetowej: www.klubkino.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje14 lutego 2008, 00:00,

Centrum Kształcenia Na Odległość w Gminie Lesznowola

Centrum Kształcenia Na Odległość w Gminie Lesznowola powstało w ramach projektu Centra kształcenia na Odległość na Wsiach współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt adresowany jest w szczególności do osób z utrudnionym dostępem do edukacji, które pragną usystematyzować swoją podstawową wiedzę, podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, zdobyć nowe umiejętności, zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

CENTRUM KSZTA£CENIA NA ODLEG£OŚć W GMINIE LESZNOWOLA

Centrum Kształcenia Na Odległość Lesznowola zaprasza:

- osoby zamieszkujące tereny wiejskie,
- osoby niepełnosprawne,
- młodzież,
- osoby poszukujące pracy, bezrobotne,
- osoby z długą przerwą w zatrudnieniu (np.: matki powracające z urlopów macierzyńskich),
- emerytów, rencistów,
- innych zainteresowanych.
W ramach projektu Centrum Kształcenia Na Odległość, uczestnicy mogą skorzystać z bezpłatnej oferty szkoleń dostępnych poprzez platformę e-learningową. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie ukończenie kursu.

Centrum Kształcenia Na Odległość Lesznowola oferuje:

- bezpłatny dostęp do Internetu oraz nowoczesnych technologii,
- kurs obsługi komputera,
- szkolenia dla ludzi w różnym wieku i poziomie wykształcenia. Około 50 ofert kursów e-learningowych o różnorodnej tematyce (m.in.: podstawy technik komputerowych, arkusze kalkulacyjne, grafika menedżerska i prezentacyjna, usługi w sieciach informatycznych, agent ubezpieczeniowy, asystent bankowości, przedstawiciel handlowy, księgowość, pracownik administracji, prawo zamówień publicznych, samozatrudnienie),
- doradztwo zawodowe: pomoc w wyborze e-kursu zawodowego lub całej ścieżki szkoleniowej,
- pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych (CV, EuroCV Europass, listu motywacyjnego itp. oraz przygotowanie do rozmowy z pracodawcą),
- możliwość przesyłania wzorów dokumentów potrzebnych w czasie poszukiwania pracy lub zakładania działalności gospodarczej,
- możliwość wskazania testów do samobadania predyspozycji zawodowych ułatwiających wybór kształcenia oraz pracy,
- udzielanie innych informacji dotyczących kariery zawodowej oraz wskazywanie instytucji świadczących usługi rynku pracy,
- możliwość uzyskiwania informacji zawodowych (deficytowych, nadwyżkowych, poszukiwanych branżach czy specjalizacjach).

Centrum Kształcenia Na Odległość Gminy Lesznowola czynne jest 20 godzin w tygodniu - w dni powszednie w godzinach popołudniowych oraz w weekendy. Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z opiekunem Centrum: Bożeną Małkowską (tel. 601-205-762, mail: bmalkowska@wp.pl). Zachęcamy do zapoznania się z listą dostępnych kursów w Centrum Kształcenia Na Odległość: lista (.pdf)

Centrum Kształcenia Na Odległość Gminy Lesznowola
Siedziba: Świetlica w Zgorzale