Informacje14 lutego 2015, 20:00,

Walentynki w Karczmie Stara Chata

14 lutego walentynki, a tym samym ostatnia sobota karnawału. Z tej okazji zapraszamy na romantyczną kolację od godz. 20:00. Muzyka na żywo. Wstęp 20 zł. Organizatorzy specjalnie przygotowali menu z nutką pikanterii. Miejsce: Karczma Stara Chata - Zalesie Górne ul. Wiekowej Sosny 50. Zapraszamy na Walentynki w Karczmie Stara Chata.

Walentynki w Karczmie Stara Chata

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=37&t=5066
Informacje15 lutego 2015, 13:00,

Opowieści Domowika - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan

Przypowiastki, wierszyki i wspomnienia pełne ludowych mądrości i błyskotliwych puent będzie można poznać podczas pełnego humoru spektaklu w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. W najbliższą niedzielę na wszystkich widzów czekać będą bajeczni goście, którzy odkryją przed nimi zapomniane już historie mieszkańców krainy o nazwie - Dawno, dawno temu. Wstęp wolny!

Opowieści Domowika - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan

Każda opowieść zasługuje, aby być przekazywaną dalej, szczególnie jeśli bogata jest ona w mądrości ludowe. Takimi zabawnymi, błyskotliwymi oraz wzruszającymi przypowiastkami dysponują Domowiki, czyli mieszkańcy krainy „Dawno, dawno temu”. Nietypowi goście przybędą w niedzielę 15 lutego do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, aby podzielić się swoimi wspomnieniami z najmłodszymi.

Podczas bezpłatnego spektaklu teatralnego pt. „Opowieści Domowika” bajeczni bohaterowie wydobędą z kufra pamięci różnorodne opowiastki, wierszyki oraz przyśpiewki. Mali widzowie poznają między innymi magiczny świat wielkoludów czy domowych skrzatów. Za pomocą różnorodnych zabawek oraz instrumentów muzycznych Domowiki wprowadzą maluchy oraz ich rodziców do fascynującego świata teatru lalek.

Spektakl będzie drugim już w tym roku spotkaniem teatralnym z cyklu „Bajeczne niedziele”. W jego ramach najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno co miesiąc zapraszani są przed scenę teatralną, na której profesjonalni aktorzy prezentują różnorodne spektakle. Patronat medialny nad cyklem objął portal miastodzieci.pl.

Spektakl pt. „Opowieści Domowika” odbędzie się w niedzielę 15 lutego 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=120