Informacje9 lutego 2008, 00:00,

Walentynki Dzień Św. Walentego w Bibliotece Miejskiej

Biblioteka Miejska Góra Kalwaria serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia: Dzień Świętego Walentego - tradycja polska i anglosaska. Zajęcia odbędą się we wtorek 12 lutego 2008 roku, o godzinie 10:00 w Bibliotece Publicznej w Górze Kalwarii (ul. Pijarska 40). Zajęcia dla dzieci są bezpłatne. Informacja o zajęciach, pochodzi z oficjalnej strony Miasta i Gminy Góra Kalwaria www.gorakalwaria.pl

Podczas zajęć Dzień Świętego Walentego w Bibliotece Miejskiej, dzieci będą mogły zapoznać się z tradycją związaną z Dniem Św. Walentego. Spotkanie poprowadzi pani Elżbieta Lipska (etnolog) i będzie składało się z części teoretycznej oraz części plastycznej. Zainteresowani zajęciami, proszeni są o potwierdzenie chęci udziału w spotkaniu pod numerem telefonu (022) 727-31-04 do 10 lutego. Zapraszamy na zajęcia Dzień Świętego Walentego do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński GÓRA KALWARIA

Informacje4 lutego 2008, 00:00,

Centrum Multimedialne w Zespole Szkół w Pamiątce

Urząd Gminy Tarczyn poinformował na swojej stronie www.tarczyn.pl, o powstaniu Centrum Multimedialnego w czytelni Zespołu Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce. Centrum Multimedialne było współfinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny i Urząd Gminy Tarczyn, który sfinansował prace adaptacyjne biblioteki, jak również współfinansował wyposażenie.

W nowo powstałym Centrum Multimedialnym w Pamiątce, do dyspozycji są cztery stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu oraz oprogramowaniem ułatwiającym wyszukiwanie informacji: encyklopedią PWN, Atlasem Świata, a także słownikami w formie elektronicznej. W Centrum Multimedialnym istnieje również możliwość wydrukowania wyszukanych informacji, zapisania ich na płytę CD, DVD, dyskietkę lub nośnik podłączany do USB. Do korzystania z komputerów dyrekcja Zespołu Szkół zaprasza nie tylko uczniów, ich rodziców oraz pracowników placówki, lecz także wszystkie zainteresowane osoby z lokalnej społeczności. Zapraszamy do Centrum Multimedialnego.

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce mieści się przy ul. Anieli i Wojciecha Górskich 3, Pamiątka (Gmina Tarczyn), tel. (022) 727-71-49 Więcej informacji o szkole w Pamiątce, możecie przeczytać na ich stronie internetowej: www.pamiatka.edu.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński TARCZYN
Tematy:Tarczyn