Informacje9 lutego 2008, 00:00,

Walentynki Dzień Św. Walentego w Bibliotece Miejskiej

Biblioteka Miejska Góra Kalwaria serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia: Dzień Świętego Walentego - tradycja polska i anglosaska. Zajęcia odbędą się we wtorek 12 lutego 2008 roku, o godzinie 10:00 w Bibliotece Publicznej w Górze Kalwarii (ul. Pijarska 40). Zajęcia dla dzieci są bezpłatne. Informacja o zajęciach, pochodzi z oficjalnej strony Miasta i Gminy Góra Kalwaria www.gorakalwaria.pl

Podczas zajęć Dzień Świętego Walentego w Bibliotece Miejskiej, dzieci będą mogły zapoznać się z tradycją związaną z Dniem Św. Walentego. Spotkanie poprowadzi pani Elżbieta Lipska (etnolog) i będzie składało się z części teoretycznej oraz części plastycznej. Zainteresowani zajęciami, proszeni są o potwierdzenie chęci udziału w spotkaniu pod numerem telefonu (022) 727-31-04 do 10 lutego. Zapraszamy na zajęcia Dzień Świętego Walentego do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński GÓRA KALWARIA

Informacje10 lutego 2008, 00:00,

Niedzielna zabawa dla dzieci sołectw Nowa Wola i Podolszyn

Ośrodek Kultury Lesznowola www.gok-lesznowola.pl informuje w kalendarium o zabawie dla dzieci sołectw Nowa Wola i Podolszyn, która odbędzie się 10 lutego 2008 roku, w godzinach od 15:00 do 18:00. Miejsce zabawy: sala Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Woli. Organizatorzy zaplanowali: animacje muzyczne, zabawa z Mikołajem (paczki funduje OSP Nowa Wola), oraz poczęstunek sołectwa. Zapisy w OSP Nowa Wola. Serdecznie zapraszamy dzieci na zabawę sołectw Nowa Wola i Podolszyn.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński LESZNOWOLA
Tematy:Lesznowola