Informacje1 czerwca 2008, 00:00,

Wakacyjny REMONT OŚRODKA ZDROWIA w Uwielinach

Kierownik Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Prażmowie (SZPZLO Prażmów) Lek. Med. Jacek Szczytowski informuje, że w związku z koniecznością wykonania pilnych prac remontowych i modernizacyjnych Ośrodka Zdrowia w Uwielinach (ul. Główna 10, Uwieliny), będzie nieczynny w okresie od 16 czerwca do 29 sierpnia 2008 roku. W tym czasie wszystkie świadczenia, wykonywane dotychczas w Ośrodku Zdrowia Uwieliny, będą świadczone w Ośrodku Zdrowia w Prażmowie. Godziny przyjmowania pacjentów pozostaną takie jak dotychczas. Gminny Ośrodek Zdrowia w Prażmowie, znajduje się przy ul. Franciszka Ryxa 41, Prażmów.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje1 czerwca 2008, 00:00,

Spotkanie Mieszkanek Jastrzębia zaprasza Sołtys Jastrzębia

Wanda Jakubiszyn Sołtys Jastrzębia serdecznie zaprasza kobiety na towarzyskie spotkanie wszystkich kobiet mieszkających we wsi Jastrzębie. Spotkanie Mieszkanek Jastrzębia, odbędzie się we wtorek 17 czerwca 2008 roku o godzinie 18:00, w Domu Weselnym Maria w Jastrzębiu. Celem spotkania będzie: wzajemne poznanie się, nawiązanie kontaktów oraz omówienie możliwych form aktywności kobiet w miejscowości Jastrzębie. Informacja pochodzi z podforum miejscowości: Jastrzębie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno - Jastrzębie