Informacje3 lipca 2007, 00:00,

Wakacyjny obóz dla dzieci i rodziców na zamku w Czersku

Portal gorakalwaria.net informuje nas o wakacyjnym obozie dla dzieci i rodziców na zamku w Czersku. Gminny Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza dzieci od 5 do 13 roku życia w podróż wehikułem czasu, który od 9 do 13 lipca 2007 roku, będzie zabierał nas do średniowiecznego Czerska. Wakacyjny obóz w Czersku jest bezpłatny.

Podróże w Czasie - Czersk - plan wakacyjnego obozu:
9:45 Zbiórka przed budynkiem Kina Uciecha.
10:00 Rozpoczęcie podróży wehikułem czasu do Czerska.
10:30 - 13:15 Zabawy i warsztaty twórcze.
13:15 - 13:45 Przerwa na posiłek.
13:45 - 15:30 Zabawy i warsztaty twórcze.
16:00 Stacja końcowa - Kino Uciecha

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria prosi, aby osoby korzystające z obozu zabierały ze sobą posiłki i napoje - wyżywienie we własnym zakresie. Zapisy oraz szczegółowe informacje o wakacyjnym obozie w Czersku uzyskacie pod numerem telefonu: 0501 123 078. Zapraszamy na wakacyjny obóz dla dzieci i rodziców na zamku w Czersku.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje3 lipca 2007, 00:00,

Europejskie spotkanie ze zdrowiem w MGOK Piaseczno

Firma Pałac Zaleskie zaprasza serdecznie na Europejskie spotkanie ze zdrowiem, które odbędzie się w najbliższy czwartek 5 lipca 2007 roku, o godzinie 15:00 w Domu Kultury Piaseczno, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Przyjdź i zobacz jak możesz pomóc sobie i innym. Wstęp na Europejski Dzień Zdrowia nic nie kosztuje. Wstęp tylko dla osób, które ukończyły 45 lat. Organizatorzy proszą, aby przybyć na spotkanie 15 minut wcześniej.

Podczas Europejskiego spotkania ze zdrowiem przedstawione zostaną nowoczesne metody stosowane w leczeniu rehabilitacyjnym schorzeń takich jak: choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa, choroby narządów wewnętrznych, narządów ruchu i nerwobóli, dolegliwości reumatycznych, zakłóceń termoregulacji (zimne kończyny, uderzenie gorąca), zmniejszenie predyspozycji organizmu do zachorowań na chorobę Alzheimera i choroby nowotworowe.

Organizatorzy informują, że na spotkanie ze zdrowiem w Ośrodku Kultury w Piasecznie, przygotowali atrakcyjne prezenty i niespodzianki: każdy gość otrzyma gratis maść, każde małżeństwo i klient otrzyma: radio ze słuchawkami, oprócz tego każdy gość otrzyma do wyboru (zegarek, artykuły AGD i inne produkty niezbędne w każdym domu), oraz kulinarny zestaw obiadów specjałów kuchni staropolskiej.

Informacja pochodzi z zaproszenia, które zostało rozniesione po naszych mieszkaniach na osiedlach w Piasecznie (foto zaproszenia). Organizatorem spotkania ze zdrowiem w Ośrodku Kultury w Piasecznie jest firma Pałac Zaleskie Sp. z o.o. Z informacji, jakie znalazłem na stronie organizatora: www.palac-zaleskie.jasky.pl wynika, że firma ta oferuje sprzęt rehabilitacyjny: terapia BIO, pościel wełniana z owczej wełny Merynos australijski i materiałów wysokogatunkowych, pasy oraz maści. W związku z tym, możemy domyśleć się, co będzie prezentowane na czwartkowym spotkaniu. Więcej informacji o firmie i ich ofercie możecie znaleźć na stronie www.palac-zaleskie.jasky.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno