Informacje9 lipca 2014, 10:30,

Wakacyjne teatralne poranki w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza na wakacyjne teatralne poranki, które ruszają 9 lipca na dziedzińcu Przystanku Kultura. Rozpoczęcie zawsze o godz. 10.30. Będzie to cykl spotkań z animatorami teatru, aktorami, na które zapraszamy dzieci na dziedziniec Przystanku Kultura, Pl. Piłsudskiego 9.

Wakacyjne teatralne poranki w Piasecznie

Harmonogram poranków:
9.07 – godz. 10.30 – Teatralny Poranek – Michał Malinowski (Muzeum Bajek i Opowieści)
16.07 – godz. 10.30 – Teatralny Poranek - Beata Łuczak (Beata Co Bajki Wyplata)
23.07 – godz. 10.30 – Teatralny Poranek
30.07 – godz. 10.30 – Teatralny Poranek - Beata Łuczak (Beata Co Bajki Wyplata)
6.08 – godz. 10.30 – Teatralny Poranek - Michał Malinowski (Muzeum Bajek i Opowieści)
13.08 – godz. 10.30 – Teatralny Poranek - Beata Łuczak (Beata Co Bajki Wyplata)
20.08 – godz. 10.30 – Teatralny Poranek - Ewa Kłujszo (instruktor teatralny Centrum Kultury)
27.08 – godz. 10.30 – Teatralny Poranek - Beata Łuczak (Beata Co Bajki Wyplata).

Informacje5 lipca 2014, 10:30,

Treningi przygotowujące do MTB 1429 Maraton w Zalesiu Górnym

Od 5 lipca 2014 roku w każdą sobotę o godz. 10.30 ruszają treningi przygotowujące do MTB 1429 Maraton, organizowane przez Stowarzyszenie Fabryka Sportu. MTB "1429 Maraton" odbędzie się 14 września w Zalesiu Górnym. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Fabryka Sportu, przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Na terenie Ośrodka Wisła przy ulicy Wczasowej 1 znajdować się będzie start i meta wyścigów oraz miasteczko rowerowe.

Treningi przygotowujące do MTB 1429 Maraton w Zalesiu Górnym

Dodatkowo przewidziane są atrakcje tj.: stoisko ze zdrową żywnością, porady dietetyczne, pokaz masaży Tuan Day Spa, sprzęt rowerowy, serwis rowerowy, odzież sportowa, lody, wata cukrowa, pokaz wozów strażackich oraz policyjnych, pierwsza pomoc i wiele innych, które oferuje sam Ośrodek Wisła czyli wakepark, kule do turlania po wodzie, strzelnica, małpi gaj, wypożyczalnia rowerków wodnych, kajaków. Na scenie znajdującej się w Ośrodku Wisła będą pokazy zajęć Fitness Zumba, Sh’bam i inne.

Przystępując do maratonu zawodnicy będą mogli wybrać dystanse 20, 30 lub 40-kilometrowe. Przed startem głównym na krótszych trasach zmierzą się dzieci i młodzież. Dzieci w najmłodszej kategorii będą mogły pokonać trasę na dwóch, na trzech a nawet na czterech kółkach.

Trzy pierwsze miejsca z każdej kategorii wiekowej będą nagradzane. Dla najmłodszych uczestników oprócz medali dla najszybszych, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom. Zapisy na maraton już trwają, zapraszamy na stronę naszego partnera technicznego firmy Protimer. Wymagająca technicznie trasa, walory estetyczne Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i przejazd przez miasteczko wyścigu nawet 8 razy gwarantuje, że będzie to niezapomniany wyścig.

Od 05 lipca, rozpoczną się również treningi organizowane wspólnie z profesjonalnymi trenerami z klubu sportowego Tuan, które przygotują Was do osiągnięcia dobrego wyniku podczas MTB "1429 Maraton". Treningi będą raz w tygodniu, w każdą sobotę o godz. 10.30. Więcej informacji: http://www.fabrykasportu.eu mail: bartek@fabrykasportu.eu

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie