Informacje25 lipca, 07:00,

Wakacyjna gimnastyka pod chmurką Piaseczno

25 lipca 2019 roku o godz. 9.00 z inicjatywny wiceburmistrz Hanny Kułakowskiej-Michalak w Parku Miejskim przy ul. Chyliczkowskiej odbędzie się cykl bezpłatnych wakacyjnych zajęć gimnastycznych z instruktorem. Serdecznie zapraszamy.

Wakacyjna gimnastyka pod chmurką Piaseczno

Zajęcia są finansowane z budżetu Gminy Piaseczno i potrwają do końca wakacji. Prowadząca jest doświadczoną instruktorką. Uczestnicy muszą jedynie być wyposażeni w matę lub kocyk. Zbiórka grupy – przy placu zabaw.

Informacje26 lipca, 19:30,

Pasażer w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

26 lipca 2019 roku na skwerze Kisiela o godz. 21.30 rozpocznie się czwarty z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu “Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2019”. Tego dnia zobaczymy film pt: “Pasażer” (2018) w reżyserii Jaume Collet-Serra. Serdecznie zapraszamy.

Pasażer w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

“Pasażer” – dla agenta ubezpieczeniowego Michaela Woolricha każdy dzień wygląda tak samo – praca i powrót pociągiem do domu. Wszystko zmienia się, gdy w czasie jednej z podróży poznaje tajemniczą kobietę. Nieznajoma, która wydaje się wiedzieć o Michaelu dosłownie wszystko, zleca mu niezwykłe zadanie. Zanim pociąg dotrze do celu, mężczyzna ma zlokalizować i wskazać osobę, która tego dnia nie powinna się w nim znajdować. Jeśli tego nie zrobi, ucierpi zarówno on sam, jego rodzina, jak i pozostali współpasażerowie. Nie mając wyboru, Michael postanawia rozwiązać zagadkę. Z każdą minutą i przebytym kilometrem stawka rośnie, a mężczyzna przekonuje się, że stał się pionkiem w szalenie niebezpiecznej intrydze.

Przeczytaj też: Zobacz spadające gwiazdy na zamku w Czersku