Informacje17 maja 2007, 00:00,

Wakacje z Koalą - świetna zabawa dla dzieci w Piasecznie

Jeśli chcesz zapewnić dziecku rozwój oraz świetną zabawę w Piasecznie w czasie wakacji, skorzystaj z Wakacji z KOAL¡! Centrum Rozwoju Dziecka Koala przygotowało Państwu, a przede wszystkim Państwa dzieciom wiele atrakcji. Centrum Rozwoju Dziecka KOALA w Piasecznie to wyjątkowe miejsce, gdzie dzieci nie tylko spędzą mile czas na sali zabaw, ale również pod opieką wykwalifikowanych pedagogów rozwiną swoje zdolności.

Centrum Rozwoju Dziecka Koala
kliknij, aby powiększyć zdjęcia

Na wakacje w Centrum Rozwoju Dziecka KOALA Państwa dziecko:
- spędzi aktywnie i twórczo czas pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej;
- weźmie udział w zajęciach plastycznych, origami, wspólnym czytaniu, zajęciach taneczno - ruchowych, programie edukacyjnym Klucz do uczenia się;
- będzie bawiło się na naszej sali zabaw, zewnętrznym placu zabaw oraz w parku miejskim, na terenie którego mieści się CRD Centrum Rozwoju Dziecka KOALA;
- najmłodsze dzieci znajdą się w grupie adaptacyjnej pod opieką pani pedagog, która na co dzień prowadzi w Koali zajęcia adaptacyjne.

Do wyboru następujące opcje:
1. Opieka 5 godzin dziennie. Cena: 130 zł/tydzień.
2. Opieka całodzienna z obiadem (godziny: 9:00 – 18:00). Cena: 250 zł/tydzień.
3. Bez zobowiązań. Cena: 10 zł/godzinę.

ZNIżKI: przy zapisie na 2 tygodnie - 10% zniżki od wyżej wymienionych cen, przy zapisie na 3 tygodnie - 15% zniżki, natomiast przy zapisie na 4 tygodnie - 20% zniżki. Zapraszamy!

Zapisy na wakacje z Koalą odbywają się w Centrum Rozwoju Dziecka Koala, przy ulicy Zgoda 1, Piaseczno, telefon: (022) 756 73 68. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.KOALA.com.pl

Powyższą informację otrzymaliśmy mailem od Anny Malec z Centrum Rozwoju Dziecka KOALA.

Jeżeli wiecie o jakimś wydarzeniu, które ma mieć miejsce w naszym regionie, lub sami coś organizujecie to poinformujcie nas o tym wysyłając informację mailem na nasz adres: info@powiat-piaseczynski.info, lub pisząc nam o tym na forum mieszkańców. Z przyjemnością umieścimy informację w naszym serwisie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje14 maja 2007, 00:00,

Czy Piaseczno skorzysta na Mistrzostwach Europy Euro 2012

Jak możemy przeczytać w stołecznej gazecie wyborczej i na stronie gazeta.pl na Euro 2012 mogą skorzystać także małe okoliczne miejscowości. Przed meczem na stołecznym Stadionie Narodowym narodowe reprezentacje przez kilkanaście dni będą musiały gdzieś trenować i mieszkać. Podobno na zachodnich piłkarzy już ostrzą sobie zęby podwarszawski: Wieliszew, Józefów i Piaseczno. Poniżej przedstawiamy fragmenty i kluczowe informacja, a całość możecie przeczytać w informacji Gazeta.pl, na stronie: http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,80197,4122820.html

Podczas mistrzostw świata w piłce nożnej w Niemczech wiele drużyn mieszkało i trenowało w małych okolicznych miejscowościach. Piłkarze jak ognia unikają hoteli położonych w mieście rozgrywek. Wolą luksusowe ośrodki pod miastami lub na jego obrzeżach gwarantujące spokój, bezpieczeństwo, idealne warunki do treningu, szybki dojazd autostradą lub obwodnicą na stadion lub do lotniska.

Gdzie zatem przed meczem Euro 2012 odbywającym się w Warszawie mogą się zatrzymać piłkarze? Takie miejsca powinien wskazać Polski Związek Piłki Nożnej w materiałach zgłoszeniowych do Euro 2012. Jak możemy przeczytać na stronie Gazeta.pl: PZPN przekazał do UEFA listę 16 miejscowości. W okolicy Warszawy zostały zgłoszone: Józefów, Konstancin i Wieliszew, ale to nie jest zamknięta lista...

Wiceburmistrz Konstancina Monika Dudek-Kiernicka powiedziała dziennikarzom Gazety Wyborczej, że w Konstancinie na razie dysponują do treningów boiskiem, na którym gra Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Kosa Konstancin. Gmina Konstancin Jeziorna dopiero zaczyna myśleć o Euro 2012.

Daniel Putkiewicz z piaseczyńskiego urzędu gminy poinformował na łamach gazety, że Gmina Piaseczno widzi szanse dla Piaseczna. Daniel Putkiewicz powiedział, że od zeszłego roku przymierzają się do budowy nowego centrum sportowego, z boiskiem, zapleczem, może z hotelem. Kłopot w tym, że jedyne miejsce to tereny Klubu Sportowego Piaseczno, a gmina kłóci się o te tereny z klubem. W czerwcu 2007 roku zaczynają rozmowy i są otwarci. Zobaczymy, co z tego wyniknie i czy dojdą do porozumienia. Czy Piaseczno skorzysta na Mistrzostwach Europy Euro 2012?

Według informacji podanych w informacji Gazeta.pl wynika, że ośrodki sportowe muszą być gotowe na jesieni 2011 roku, żeby mogli je zwiedzić przedstawiciele UEFA. UEFA sporządzi ostateczną listę ośrodków i przedstawi je do wyboru reprezentacjom piłkarzy. Bądźmy dobrej myśli, że władze samorządowe naszego regionu, przede wszystkim Gmin Konstancin Jeziorna i Piaseczno wykorzystają swoją szanse na rozwój i promocję.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno