Informacje17 maja 2007, 00:00,

Wakacje z Koalą - świetna zabawa dla dzieci w Piasecznie

Jeśli chcesz zapewnić dziecku rozwój oraz świetną zabawę w Piasecznie w czasie wakacji, skorzystaj z Wakacji z KOAL¡! Centrum Rozwoju Dziecka Koala przygotowało Państwu, a przede wszystkim Państwa dzieciom wiele atrakcji. Centrum Rozwoju Dziecka KOALA w Piasecznie to wyjątkowe miejsce, gdzie dzieci nie tylko spędzą mile czas na sali zabaw, ale również pod opieką wykwalifikowanych pedagogów rozwiną swoje zdolności.

Centrum Rozwoju Dziecka Koala
kliknij, aby powiększyć zdjęcia

Na wakacje w Centrum Rozwoju Dziecka KOALA Państwa dziecko:
- spędzi aktywnie i twórczo czas pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej;
- weźmie udział w zajęciach plastycznych, origami, wspólnym czytaniu, zajęciach taneczno - ruchowych, programie edukacyjnym Klucz do uczenia się;
- będzie bawiło się na naszej sali zabaw, zewnętrznym placu zabaw oraz w parku miejskim, na terenie którego mieści się CRD Centrum Rozwoju Dziecka KOALA;
- najmłodsze dzieci znajdą się w grupie adaptacyjnej pod opieką pani pedagog, która na co dzień prowadzi w Koali zajęcia adaptacyjne.

Do wyboru następujące opcje:
1. Opieka 5 godzin dziennie. Cena: 130 zł/tydzień.
2. Opieka całodzienna z obiadem (godziny: 9:00 – 18:00). Cena: 250 zł/tydzień.
3. Bez zobowiązań. Cena: 10 zł/godzinę.

ZNIżKI: przy zapisie na 2 tygodnie - 10% zniżki od wyżej wymienionych cen, przy zapisie na 3 tygodnie - 15% zniżki, natomiast przy zapisie na 4 tygodnie - 20% zniżki. Zapraszamy!

Zapisy na wakacje z Koalą odbywają się w Centrum Rozwoju Dziecka Koala, przy ulicy Zgoda 1, Piaseczno, telefon: (022) 756 73 68. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.KOALA.com.pl

Powyższą informację otrzymaliśmy mailem od Anny Malec z Centrum Rozwoju Dziecka KOALA.

Jeżeli wiecie o jakimś wydarzeniu, które ma mieć miejsce w naszym regionie, lub sami coś organizujecie to poinformujcie nas o tym wysyłając informację mailem na nasz adres: info@powiat-piaseczynski.info, lub pisząc nam o tym na forum mieszkańców. Z przyjemnością umieścimy informację w naszym serwisie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje17 maja 2007, 00:00,

Czy będzie odnowiony plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie

W lutym w prywatnym serwisie powiatu piaseczyńskiego napisaliśmy, że w akcji Danonek: "Mocne kości moc radości", dzięki zaangażowaniu mieszkańców Piaseczna i okolic wygrał plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie. Nasz plac zabaw znalazł się wśród 10 zwycięskich placów zabaw do odnowienia. Radość mieszkańców, a przede wszystkim dzieci była ogromna. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali ekipy remontującej plac zabaw...

Pierwsze niepokoje zaczęły pojawiać się pod koniec kwietnia. Kilka osób napisało do nas maila z pytaniem, czy wiemy coś na temat terminów rozpoczęcia prac przy odnowieniu placu zabaw przy Alei Róż. Niepokój pojawił się również na forum Piaseczna, które znajduje się na portalu gazeta.pl: akcja plac zabaw, gdzie mieszkańcy pytali się o termin remontu. W związku z tym, w kwietniu wysłałem maila do Danonek z prośbą o informację na temat odnowienia placu zabaw w Piasecznie. Otrzymałem odpowiedź, że zgodnie z regulaminem place zabaw zostaną odnowione do końca maja. Dla potwierdzenia moich słów poniżej zamieszczam screen maila, który otrzymałem od Danonek:

Czy będzie odnowiony plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie
kliknij aby powiększyć screen maila

Wszyscy mieli nadzieję, że na Dzień Dziecka (1 czerwca) nasze dzieci będą mogły pobawić się na nowym i odremontowanym placu zabaw przy Alei Róż w Piasecznie. Jak się okazało, został zmieniony termin na stronie Danonek i napisali, że całkowite odnowienie placów zabaw zakończy się dnia 30 czerwca 2007 roku. Skąd ta nagła zmiana terminu zakończenia remontu? Czy będzie odnowiony plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie? Na te i wiele innych pytań, które same nasuwają się do głowy nie potrafimy w tej chwili odpowiedzieć.

Postanowiłem jeszcze raz napisać do Danonek z prośbą o konkretne terminy wyremontowanie naszego placu zabaw w Piasecznie. W tej chwili czekam na odpowiedź i mam nadzieję, że napiszą mi coś więcej niż poprzednio (screen ich odpowiedzi zamieściłem powyżej). Jeżeli nie jest Ci obojętny los placu zabaw przy Alei Róż w Piasecznie, który miał być odremontowany, to wejdź na stronę: kontakt i wyślij do nich pytanie o termin remontu placu zabaw w Piasecznie. Dzięki temu Danonki będą wiedziały, że mieszkańcy Piaseczna interesują się tym tematem. Miejmy nadzieję, że przyniesie to pożądany efekt końcowy i nasze dzieci doczekają się pięknego placu zabaw przy Alei Róż w Piasecznie.

Informacje powiązane tematycznie: będzie odnowiony plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie (2007-02-16), oraz: podziękowania od Spółdzielni Jedność za akcję internautów (2007-03-24). Przyłącz się do rozmowy na naszym forum: plac zabaw w Piasecznie. Czekamy na Wasze komentarze.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno