Informacje6 lipca 2014, 11:00,

Wakacje z bajkami - cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych w galerii handlowej Auchan Piaseczno

Czerwony Kapturek, przyjaciele Prot i Filip czy przeżywający morską przygodę Klaun - między innymi takie bajkowe postaci będą towarzyszyć dzieciom, które na wakacje pozostają w mieście. Od najbliższej niedzieli w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno będą one mogły odkrywać fascynujący świat teatru i poznawać pełne przygód opowieści podczas bezpłatnych spektakli teatralnych.

Kto powiedział, że lato spędzone w mieście musi być nudne? O tym, ile przygód można przeżyć podczas takich wakacji przekonają się najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. W co drugą niedzielę lipca i sierpnia maluchy przeniosą się do pełnego przygód świata bajkowych opowieści dzięki bezpłatnym spektaklom teatralnym z cyklu „Wakacje z bajkami”.

Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się już 6 lipca mali widzowie poznają całkowicie nową wersję klasycznej opowieści o Czerwonym Kapturku. Czy straszny wilk musi być zły? Jak Czerwony Kapturek poradzi sobie ze zwierzakiem?

- Zależy nam na tym, aby dzieci spędzające wakacje w mieście skorzystały z wolnego czasu w sposób wartościowy, a nie jedynie siedząc przed telewizorem czy komputerem. Poruszające wyobraźnię spektakle teatralne, na które zapraszamy naszych najmłodszych gości, są wspaniałą alternatywą dla tych czynności – mówi Kamila Węcłaś, menedżer Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

Przedstawienie pt. Czerwony Kapturek, będzie pierwszym bezpłatnym spektaklem z cyklu Wakacje z bajkami, jaki od 6 lipca rozpocznie się w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Bezpłatne przedstawienie odegrane zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Kolejne spotkania odbędą się w niedziele 20 lipca oraz 3, 17 i 31 sierpnia.

Wakacje z bajkami harmonogram przedstawień:
6 lipca - Czerwony Kapturek
20 lipca – Prot i Filip
3 sierpnia – Stary Clown i morze
17 sierpnia – Przygody Pana Soczewki
31 sierpnia – Jak to w rodzinie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje2 lipca 2014, 21:43,

Sylwester Stępień nowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Górze Kalwarii

Aspirant sztabowy Sylwester Stępień został nowym Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Górze Kalwarii. Wczoraj odbyło się uroczyste wprowadzenie przez mł. insp. Jarosława Konończuka Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie. Na powitaniu obecny był również burmistrz miasta Góry Kalwarii Pan Dariusz Zieliński.

Sylwester Stępień nowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Górze Kalwarii

Od 1 lipca 2014 roku aspirant sztabowy Sylwester Stepień objął stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Górze Kalwarii. Wczoraj został wprowadzony w obowiązki służbowe przez młodszego inspektora Jarosława Konończuka Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie.

Sylwester Stępień nowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Górze Kalwarii

Aspirant sztabowy Sylwester Stępień ma 40 lat, służbę w Policji pełni od 1994r. Od 2007 roku służył w Komisariacie Policji Warszawa Włochy na stanowisku Kierownika Rewiru Dzielnicowych. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Ochrony o specjalności bezpieczeństwo narodowe. Życzymy samych sukcesów zawodowych Panu Komendantowi.