Informacje28 czerwca 2014, 11:00,

Wakacje START w Ośrodku Wisła Zalesie Górne

28 czerwca 2014 roku o godzinie 11.00, Ośrodek Wisła w Zalesiu Górnym (ul. Wczasowa 1) zaprasza na rozpoczęcie wakacji pn.: WAKACJE START! W sobotę od rana gra DJ, a o 16.00 superkoncert zespołu PRIMETIME!!! Zagra półfinalista programu Must be The Music!* Pierwszy raz w Ośrodku Wisła prawdziwy gorący rock’n’roll. Cały czas od rana działają różne atrakcje. Basen i Zorbing i siatkówka plażowa jak będzie lampa. Wake Park, przejażdżki off road, Zalesiolandia - plac zabaw dla dzieci z małpim gajem i parkiem linowym, wypożyczalnia sprzętu wodnego, paintball, strzelnica paintballowa, bary gastronomiczne. Bądźcie z nami!!!

Wakacje START w Ośrodku Wisła Zalesie Górne

* Primetime gra kontynuując chwalebne tradycje nurtu geriatic rock. Zespół tworzy prawdziwie rockandrollową muzykę inspirowaną takimi zespołami jak Guns'n Roses, Velvet Revolver, T-Rex, Pearl Jam, Led Zeppelin, Foo Fighters. Teksty tworzy mlody drapieżnie utalentowany Jin Hats (git. voc.) razem z kolegami Jackiem "Morisem" Wesołowskim (git. b.voc.) , Michałem Dołbniakiem (bass git. b.voc.) i Michałem Żardeckim (drums. b.voc).

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje4 lipca 2014, 21:30,

Wakacyjne kino plenerowe w Piasecznie

Już 4 lipca 2014 roku o godz. 21.30 rozpocznie się pierwszy pokaz filmowy w piaseczyńskim, wakacyjnym Kinie Plenerowym. Biuro Promocji i Informacji, na wniosek Młodzieżowej Rady Gminy, przygotowuje wakacyjną akcję kina plenerowego. Profesjonalne pokazy „pod chmurką” będą się odbywać każdego piątkowego wieczoru od godziny 21.30, począwszy od 4 lipca, aż do 29 sierpnia, z wyłączeniem święta 15 sierpnia, na parkingu przy ul. Sierakowskiego. Zaplanowanych jest 8 projekcji. Jeśli prognozy pogody nie będą sprzyjające, część pokazów może zostać przeniesiona na wrzesień.

Wakacyjne Kino Plenerowe w Piasecznie

Ze względu na ograniczone możliwości pozyskania praw licencji filmów do otwartych, niekomercyjnych pokazów plenerowych przy współpracy z młodzieżą wyselekcjonowana została lista 30 tytułów, spośród których w formie głosowania internetowego wybranych zostało 8, które zaprezentowane będą w Piasecznie. – Poprosiliśmy członków Młodzieżowej Rady o przygotowanie propozycji tytułów filmów, musieliśmy odrzucić nowości kinowe, gdyż niemożliwe jest pozyskanie na nie licencji do kina plenerowego. Zrezygnowaliśmy też z filmów, które trwają ponad 2 godziny, gdyż seanse kończyłyby się zbyt późno – mówi Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji.

Wyniki ankiety dostępne są na stronie www.mrg.piaseczno.eu. Najwięcej, bo aż 114 głosów, otrzymała francuska komedia „Nietykalni”.

Filmy, które pokazane zostaną w Piasecznie:
Uprowadzona – 4 lipca godz. 21.30
Diabeł ubiera się u Prady – 11 lipca godz. 21.30
Chłopiec w pasiastej piżamie – 18 lipca godz. 21.30
Życie Pi – 25 lipca godz. 21.30
Chce się żyć – 1 sierpnia godz. 21.30
Atlas chmur – 8 sierpnia godz. 21.30
Sherlock Holmes – 22 sierpnia godz. 21.30
Nietykalni – 29 sierpnia godz. 21.30

Zwiastuny filmów dostępne są na stronie www.mrg.piaseczno.eu oraz na Facebooku Młodzieżowej Rady Gminy, a także na fan page gminy Piaseczno – facebook.com/GminaPiaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie