Informacje24 czerwca 2008, 00:00,

Wakacje spędź udane LATO W MIEŚCIE z KDK Konstancin

Konstanciński Dom Kultury zachęca wszystkie dzieci i młodzież do spędzenia udanych wakacji z Konstancińskim Domem Kultury. Tegoroczne Lato w Mieście w Konstancinie, będzie pod tytułem: PO ŚWIECIE BEZ BILETU. Wakacyjny program przybliży i zapozna dzieci z krajami i tradycjami różnych kultur. Organizatorzy planują zaproponować tematycznie dni m.in.: indiański, słowiański, francuski i włoski. Przeprowadzone zostaną warsztaty artystyczne, zajęcia muzyczne, mini rozmówki językowe oraz wycieczki autokarowe i piesze. Zajęcia odbywać się będą w filii Konstancińskiego Domu Kultury, ul. Sobieskiego 6 w dniach od 1 lipca do 1 sierpnia 2008 roku. Szczegółowe informacje i zapisy, można uzyskać pod numerami telefonów: (022) 754 47 23 lub 754 06 12.

WAKACJE

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na najbliższe wycieczki autokarowe: 4 lipca 2008 roku (piątek) do kina Imax w Warszawie, na film pod tytułem: Delfiny i Wieloryby, oraz rejs gondolą - Park w Wilanowie, koszt 10 zł. Natomiast tydzień później 11 lipca 2008 roku (piątek), odbędzie się wycieczka do Warowni Jomsborg nad Zalewem Zegrzyńskim. W programie wycieczki m.in.: zwiedzanie grodu połączone z lekcją historii i prezentacją broni i strojów z epoki, wysłuchanie sagi opowiedzianej przez Wikingów, pokaz walki wikingów, turniej sportowy np.: walka workami z sianem na równoważni, łucznictwo, gry zręcznościowe, malowanie twarzy, wróżby, plecionki. Koszt 20 zł. Zapisy na wycieczki w Konstancińskim Dom Kultury Konstancin.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje24 czerwca 2008, 00:00,

Wycieczka rowerowa do Czerska - Klub Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: WYCIECZKA Z ZAMKIEM W TLE. Wycieczka rowerowa odbędzie się w najbliższą niedzielę 29 czerwca 2008 roku. Trasa wycieczki planowana jest na dystansie około 50 km i poprowadzi przez najpiękniejsze tereny powiatu piaseczyńskiego. Miejscem docelowym wycieczki, będzie Zamek w Czersku.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 29 czerwca 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piasmkzapowiedzi.blox.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno