Informacje13 lipca 2008, 00:00,

WAKACJE lato poza miastem w Chatce Spełnionych Marzeń

Chatka Spełnionych Marzeń Pracownia Edukacyjno Rozrywkowa w Głoskowie, serdecznie zaprasza na wyjątkowe LATO W MIEŚCIE (poza Miastem). W programie zaplanowane zostały różne atrakcje, m.in.: warsztaty teatralne, plastyczne, wokalne, taneczne, zabawy indiańskie, pirackie, rycerskie, dni tematyczne, eksperymenty i doświadczenia, zabawy na świeżym powietrzu w ogrodzie i na placu zabaw, basen z filtrowaną wodą, ogniska, wycieczki do pobliskiego Parku Narodowego oraz mnóstwo innych przygód pod okiem doświadczonej kadry. Spędź lato poza miastem w Chatce Spełnionych Marzeń!

Wakacje w Chatce Spełnionych Marzeń

Ponadto Chatka Spełnionych Marzeń proponuje: trzy posiłki dziennie, ubezpieczenie, nagrody, dyplomy oraz zdjęcia pamiątkowe. Organizatorzy Wakacji poza Miastem, proszą o wcześniejsza rezerwację. Zapisy można dokonać telefonicznie: Monika Iwanow (508-100-756), Anna Kolanowska (0509-921-077) lub osobiście w Chatce Spełnionych Marzeń, która znajduje się przy ul. Radnych 44 w Głoskowie. Więcej o tym niezwykłym miejscu napisaliśmy w informacji: Chatka Spełnionych Marzeń Głosków. Serdecznie zachęcamy dzieci do spędzenia wakacji w Chatce Spełnionych Marzeń w Głoskowie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje13 lipca 2008, 00:00,

Teatr MER zaprasza na Warsztaty Teatralne - Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria oraz Teatr MER serdecznie zapraszają wszystkie dzieci od 7 do 12 lat na warsztaty teatralne z teatrem MER z £odzi, które odbędą się w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii. Teatralne spotkanie, odbędzie się w najbliższy poniedziałek 14 lipca 2008 roku, w godzinach od 10:00 do 14:00. Koszt spotkania wynosi 5 złotych. Zapisy, można dokonać telefonicznie pod numerem telefonu (022) 727-31-04. ¬ródło informacji o warsztatach teatralnych: www.gorakalwaria.net (współpracują z nami).

Teatr MER

Warsztaty Teatralne Teatru MER: program jest oparty na spektaklu teatralnym i dąży przede wszystkim do uświadomienia dzieciom i młodzieży, jakimi są wyjątkowymi ludźmi. Poprzez działania para-teatralne, w których biorą oni czynny udział uświadamiają im jak mogą sobie pomóc w dążeniu do celu, jak uwierzyć w siebie, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych (np.: egzamin do gimnazjum, matura itp.). Jednocześnie pokazują kulisy teatru lalkowego i dramatycznego. Na przykładach konkretnych scen, zagranych przez nas, opowiadamy o scenografii, o roli muzyki w spektaklu, jak ważny jest dobry scenariusz, reżyseria i aktor. A od tych ostatnich zagadnień tylko krok dzieli nas do codziennego życia. Teatru MER pokazuje młodym ludziom, że są w stanie sami zrealizować prawdziwy spektakl teatralny, a jeśli to potrafią, to nie ma na świecie rzeczy, której nie byliby w stanie dokonać. Najważniejsze to wybrać sobie w życiu cel i do niego dążyć. Dużą dawkę optymizmu Teatru MER przekazuje młodzieży w lekkiej formie, występujemy razem na scenie, a przy okazji zabawy zmuszamy ich do myślenia i działania. Zapraszamy na warsztaty teatralne!

Teatr MER tworzy: Ewa Mróz, Maciej Piotrowski oraz Marcin Truszczyński. Inspiracją do stworzenia Teatru MER była potrzeba samorealizacji aktorów, jako twórców. Chcieli oni bowiem mieć całkowity wpływ na kształt i charakter artystyczny spektaklu. Prostymi środkami chcą stworzyć najbardziej kreatywny świat dla wyobraźni. Pobudzać wrażliwość, wywoływać uśmiech i poruszać ważne problemy. Więcej informacji na temat teatru MER, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.teatrmer.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria