Informacje2 lipca 2010, 00:00,

Wakacje - kolonie letnie o profilu rekreacyjnym w Sztutowie

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz młodzież w wieku 7-16 lat na kolonie letnie w Sztutowie (12-26 lipca), gdzie plażowanie połączymy z przyjemną zabawą i ciekawymi wycieczkami. Zapewniamy udane wakacje i gwarantujemy niezapomniane przeżycia. 14 dni tylko 1290 zł. Ostatnie wolne miejsca. Więcej informacji na stronie internetowej: www.zielonaziemia.com.pl lub pod numerem telefonu 510-167-757
autor/źródło: Beata Owczarek - Zielona Ziemia
Tematy:

Informacje3 lipca 2010, 00:00,

PIASECZNO to miasto najatrakcyjniejsze dla biznesu

W najnowszym rankingu magazynu FORBES dotyczącym najatrakcyjniejszych miast dla biznesu, Piaseczno zajęło I miejsce wśród miejscowości do 50 tys. mieszkańców. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas uroczystej gali na corocznym Ogólnopolskim Kongresie Regionów. Ranking oceniał ilość nowo powstających spółek w 2009 r.

PIASECZNO - MIASTO NAJATRAKCYJNIEJSZE DLA BIZNESU

Na wynik Piaseczna złożyły się wysoka wartość zlokalizowanych tu spółek oraz największa ilość firm, które noszą zaszczytny tytuł diamentów Forbesa (18 spółek), czyli podmiotów, które najszybciej zwiększają swoją wartość kapitałową. Stale rosnąca na przestrzeni lat pozycja Piaseczna w tym rankingu pozwala sądzić, że nasze miasto na dłużej zagościło w czołówce najatrakcyjniejszych dla inwestorów miejsc w Polsce.
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno