Informacje24 stycznia 2018, 10:26,

W Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno zapłacisz kartą i telefonem


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno, można już płacić kartą płatniczą i telefonem. UMiG Piaseczno uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.

W URZĘDZIE MIASTA I GMINY PIASECZNO ZAPŁACISZ KARTĄ I TELEFONEM

Program jest prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., która pełni rolę koordynatora Programu oraz wspiera finansowo jego wdrożenie i funkcjonowanie.

Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w naszym urzędzie jest odpowiedzią na oczekiwania klientów. – Mamy nadzieję, że przyjmowanie opłat w formie bezgotówkowej będzie dla Państwa wygodne, zaoszczędzi czas, zwiększy bezpieczeństwo transakcji, a dla urzędu przełoży się na usprawnienie prac całej instytucji – mówi Zdzisław Lis, Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno.

UMiG Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 stycznia 2018, 07:00,

XVI Memoriał im Walentego Kazubka


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy na kolejną edycję Memoriału im Walentego Kazubka. Zawody odbędą się w sobotę 27 stycznie - turniej oldbojów i w niedzielę 28 stycznia 2018 roku - turniej seniorów. Miejsce: GOSiR Piaseczno Generała Władysława Sikorskiego 20, Piaseczno.

XVI MEMORIAŁ IM WALENTEGO KAZUBKA

XVI MEMORIAŁ IM WALENTEGO KAZUBKA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie