Informacje17 lutego 2013, 00:00,

W bagażniku, jakim jest życie - Wtorek Teatralny


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Teatralny, podczas którego zaprezentowany zostanie spektakl pt. W bagażniku, jakim jest życie. Teatralny wtorek odbędzie się 19 lutego 2013 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp kosztuje 15 zł. Zapraszam na Wtorek Teatralny w Piasecznie.

TEATR SCENA G£ÓWNA HANDLOWA - W BAGAżNIKU, JAKIM JEST żYCIE

W bagażniku ludzie wożą różne rzeczy. Niektórzy wożą tam koła zapasowe, niektórzy nosidełka dla dzieci, jeszcze inni ślimaki. Ktoś może przewieźć torbę pełną prania, ktoś suknię ślubną, ktoś swoją młodość i wspomnienia najpiękniejszych, a może najtrudniejszych lat. Wszystkie swoje trudne doświadczenia wpychamy w ciemne, brudne miejsce. Nieudany związek? Niespełnione marzenia? Niezrozumiałe decyzje? Niejasne powody? A może by to wszystko wyjąć i obejrzeć pod światło? I sprawdzić, czy faktycznie nie ma już szans, czy może stare srebro zalśni nowym blaskiem? „W bagażniku, jakim jest życie” to spektakl, w którym próbujemy wyjąć z bagażnika doświadczeń to, najważniejsze, oczyścić to z kurzu i zobaczyć w nowym świetle - świetle prawdy.

TEATR SCENA G£ÓWNA HANDLOWA - W BAGAżNIKU, JAKIM JEST żYCIE

Scenariusz: Teatr Scena Główna Handlowa. Reżyseria: Jerzy £azewski. Asystent reżysera: Milena Dąbrowska. Reżyseria świateł: Paweł Wilewski. Obsada: Agata Daniluk, Milena Dąbrowska, Paulina Grzęda, Martyna Jakubowska, Anna Kamionowska, Julia Majsa, Marika Miksztal, Olga Skarzyńska, Justyna Szymańska, Małgorzata Wiewiórkowska, Magdalena Witczak, Danisz Okulicz, Tomasz Ryszka, Wojciech Sikora, Jan Wiewiórkowski, Maciej Zuchowicz.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje17 lutego 2013, 00:00,

Klub Przedsiębiorczych Mam w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

19 lutego 2013 roku (wtorek) w godzinach 10.00-12.00 w GOK-u w Starej Iwicznej ul. Nowa 6 odbędzie się spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam w nowym miejscu i - za darmoooooo. Dyrekcja GOK Lesznowoli postanowiła być sponsorem naszych spotkań. Zapraszam serdecznie wszystkie Mamy z Piaseczna i okolic. Klub Przedsiębiorczych Mam to miejsce, które może być źródłem inspiracji, odkrywcą talentów i kopalnią skarbów.

SPOTKANIE KLUBU PRZEDSIęBIORCZYCH MAM W STAREJ IWICZNEJ

Spotkania skierowane są do mam, które mają potrzebę rozwoju osobistego i zawodowego. Poprzez odpowiedni dobór tematów i wymianę doświadczeń wspieramy się w realizacji planów i marzeń, budując społeczność pracujących Mam. Jeśli czytając tę informację masz pomysł na biznes lub szukasz natchnienia, albo chcesz nam zaoferować swój bagaż doświadczeń w jakiejś jeszcze innej dziedzinie niż biznes zapraszamy na cotygodniowe spotkania KPM. Do zobaczenia. Na spotkania zapraszamy Mamy razem z dziećmi. Dodatkowe informacje: magda@macysz.com Strona KPM: www.klubprzedsiebiorczychmam.pl

Klub Przedsiębiorczych Mam w Starej Iwicznej
autor/źródło: Magdalena Macyszyn - Klub Przedsiębiorczych Mam
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie