Informacje25 czerwca 2019, 08:00,

Voluta, czyli letnie warsztaty rysunkowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25 - 29 czerwca 2019 roku  w godz. 10:00 – 12:00 odbędą się WAKACYJNE WARSZTATY Z RYSUNKU dla dzieci, młodzieży i dorosłych (od 11 lat). Przystanek Kultura zaprasza na Voluta, czyli letnie warsztaty rysunkowe. W programie studium martwej natury, praca z modelem i materiałami pomocniczymi, podstawy kompozycji, perspektywy, poznanie technik rysunkowych oraz malarskich. Miejsce: Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9. Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy: www.strefazajec.pl

Voluta, czyli letnie warsztaty rysunkowe w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Cele warsztatów: wspieranie rozwoju osobowości dziecka / rozwijanie zdolności obserwacji / ćwiczenie koncentracji / uwrażliwienie na kolor / poznanie technik rysunkowych i malarskich.

Prowadząca: Anna Malikowska, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Od 1999 roku związana z malarstwem a od najmłodszych lat z rysunkiem. Ma za sobą wystawy indywidualne i zbiorowe w kraju i za granicą: pierwsza wystawa, Warszawa SARP, “LIGNE ET COULEUR”: Paryż, Catania, West Kilbride. “INTERNAZIONALE DEGLI ARCHITETTI ARTISTI” (Wenecja),“Festival of Architecture 20”(Edynburg). Laureatka „Złotej Palety” - nagrody za twórczą działalność artystyczną, SARP (Warszawa, 2015). Bierze udział w corocznych wystawach Koła Plener w Pawilonie SARP.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 czerwca 2019, 04:00,

Komunikacja ZTM w wakacje


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Od 24 czerwca 2019 roku będą obowiązywać pierwsze zmiany w kursowaniu niektórych linii autobusowych jeżdżących do Piaseczna. Kolejne zmiany zostaną wprowadzone od 1 lipca i wakacyjne rozkłady jazdy zaczną obowiązywać dla linii m.in.: 709, 710, 724, 727, 739.

Komunikacja ZTM w wakacje
źródło: www.ztm.waw.pl 

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W wakacje pojazdami Warszawskiego Transportu Publicznego podróżuje o około 30 procent mniej pasażerów. Zarząd Transportu Miejskiego dostosowuje liczbę pojazdów do potrzeb mieszkańców Warszawy, dlatego na ulice w dni powszednie wyjedzie o około 12 proc. mniej autobusów i niemal 18 proc. mniej tramwajów. Część pojazdów z zawieszonych linii zostanie wykorzystana do uruchomienia linii zastępczych, które wozić będą pasażerów podczas zaplanowanych na wakacje remontów i inwestycji.

Więcej informacji na stronie: www.ztm.waw.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie