Informacje25 listopada 2016, 20:30,

Viva Italia - włoskie widowisko muzyczne w Konstancinie-Jeziornie

25 listopada 2016 roku o godz 20:30 zapraszamy na włoskie widowisko muzyczne pn.: VIVA ITALIA. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury (Hugonówka) ul. Mostowa 15 w Konstancinie. Sprzedaż biletów: kasa w KDK w godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy od godz. 12:00.

VIVA ITALIA - WŁOSKIE WIDOWISKO MUZYCZNE

VIVA ITALIA - WŁOSKIE WIDOWISKO MUZYCZNE to żywiołowy i porywający spektakl muzyczny, powstały w wyniku sympatii do włoskiej kultury oraz radosnych i pełnych energii przebojów włoskiej sceny rozrywkowej. Jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju koncert, który przeniesienie widzów do urokliwego San Remo, miasta nad Morzem Śródziemnym, gdzie od wielu lat ma miejsce znany na całym świecie festiwal włoskiej piosenki. Bezapelacyjne włoskie hity: „Felicità”, „Ci Sarà”, „Volare”, „Sarà perchè ti amo”, „L`Italiano”, „Picola e Fragile” usłyszymy w zupełnie nowych aranżacjach, w wykonaniu włoskich solistów oraz orkiestry kameralnej. Koncert ten jest bowiem nowym spojrzeniem na dorobek włoskiej sceny rozrywkowej, łącząc w sobie nurt italo disco i hity prezentowane na deskach San Remo z dostojnym klimatem klasycznej oprawy. Oczy widzów przyciągać będą natomiast żywiołowi tancerze i nowoczesne wizualizacje. Nasz koncert to gwarancja relaksu, energii i fantastycznej zabawy, po której każdy będzie miał ochotę głosić włoskie „Dolce vita”!

PROGRAM VIVA ITALIA:
1. Ti amo
2. Volare
3. Felicità
4. Ci Sarà
5. Sarà perchè ti amo
6. L`Italiano
7. Picola e Fragile
8. Acapulco
9. Mamma Maria
10. Susanna
11. Lo che non vivo
12. Su di noi
13. Mambo italiano
14. Tu Vuò Fa’ L’Americano
15. Baila Morena
16. Quando Quando Quando
*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie koncertu.

Informacje19 listopada 2016, 13:06,

Mieszkańcu gminy Lesznowola - zgłoś usterkę

Widzisz problem? Zgłoś go! Zapraszamy Mieszkańców gminy Lesznowola do korzystania z bezpłatnej aplikacji i zgłaszania usterek drogowych za pomocą serwisu NaprawmyTo.pl

MIESZKAŃCU GMINY LESZNOWOLA - ZGŁOŚ USTERKĘ
Tą drogą można w szybki i prosty sposób zgłosić np. uszkodzony chodnik, zepsute oświetlenie uliczne, dziurę w gminnej drodze czy nieprzejezdną ulicę. Zachęcamy do korzystania!

Przeczytaj też: Plantacja 'marihuany' w Lesznowoli? Tak - już zlikwidowana