Informacje25 listopada 2017, 17:00,

VIVA ITALIA! włoskie widowisko muzyczne w Konstancinie

25 listopada 2017 roku o godz. 18.00 zapraszamy do Konstancina na włoskie widowisko muzyczne VIVA ITALIA! Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety od 80 do 140 zł. Sprzedaż biletów: kasa w KDK wtorek - piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy, 2 godziny przed wydarzeniem.

VIVA ITALIA! WŁOSKIE WIDOWISKO MUZYCZNE W KONSTANCINIE

VIVA ITALIA! żywiołowy i porywający spektakl muzyczny, powstały w wyniku sympatii do włoskiej kultury oraz radosnych i pełnych energii przebojów włoskiej sceny rozrywkowej. Jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju koncert, który przeniesienie widzów do urokliwego San Remo, miasta nad Morzem Śródziemnym, gdzie od wielu lat ma miejsce znany na całym świecie festiwal włoskiej piosenki. Bezapelacyjne włoskie hity: „Felicità”, „Ci sarà”, „Volare”, „Sarà perchè ti amo”, „L`Italiano”, „Picola e Fragile” usłyszymy w zupełnie nowych aranżacjach, w wykonaniu włoskich i polskich solistów oraz orkiestry kameralnej. Koncert ten jest bowiem nowym spojrzeniem na dorobek włoskiej sceny rozrywkowej, łącząc w sobie nurt italo disco i hity prezentowane na deskach San Remo z dostojnym klimatem klasycznej oprawy. Oczy widzów przyciągać będą natomiast nowoczesne wizualizacje. Koncert gwarantuje relaks i fantastyczną zabawę, po której każdy będzie miał ochotę głosić włoskie „Dolce vita”!

Informacje25 listopada 2017, 14:00,

Dzień Pluszowego Misia - ceramiczne zabawy dla dzieci we Władysławowie

25 listopada 2017 roku o godz. 15.00 odbędzie się Dzień Pluszowego Misia - ceramiczne zabawy plastyczne dla dzieci młodszych. Miejsce: Pracownia Ceramiki i Rzeźby "Galeria Na Górce" w filii GOK Lesznowola we Władysławowie przy ul. Wojska Polskiego 64.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA WŁADYSŁAWÓW