Informacje25 września 2016, 12:00,

VIII Zlot Rowerowy Krainy Jeziorki - rowerem po zdrowie - Kawęczyn 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Czy wiesz jaka pozycja na rowerze jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia? Jakie ćwiczenia powinieneś wykonać zanim wyruszysz na wycieczkę? Co jaki czas powinieneś robić przerwy i co zjeść przed treningiem? Te i inne porady uzyskasz od naszych fizjoterapeutów podczas VIII. Zlotu Rowerowego Krainy Jeziorki. Wszystko w trosce o nasze zdrowie.

VIII ZLOT ROWEROWY KRAINY JEZIORKI - ROWEREM PO ZDROWIE

25 września 2016 roku Kraina Jeziorki zaprasza wszystkich rowerzystów na VIII. Zlot Rowerowy, który odbędzie się pod hasłem „Rowerem po zdrowie”. Ugości nas „Łowisko Pod dębową Beczką” mieszczące się w Kawęczynie, czyli w samym sercu Krainy Jeziorki. Jest to piękna, otoczona lasami posiadłość, na terenie której znajdują się łowiska karpi, leszczy, płoci, szczupaków i tołpyg. Na uczestników czekać będzie fizjoterapeuta, specjalizujący się w problemach osób uprawiających kolarstwo. Każdy uczestnik weźmie udział w licznych grach i zabawach z nagrodami, spędzi miło czas na łonie natury z innymi pasjonatami rowerów oraz otrzyma mapę z oznakowaniem szlaków rowerowych Krainy Jeziorki.

Dla miłośników zdrowych słodkości specjalnie na tę okazję przyjadą okoliczni bartnicy, żeby opowiedzieć o pszczołach, pokazać jak wygląda ul od środka i poczęstować wspaniałym, lokalnym miodem. Będzie możliwość zakupienia tegorocznego miodu w dniu zlotu. Podczas Zlotu będzie można zadbać nie tylko o nasze zdrowie, ale i o stan techniczny naszych rowerów. Naszym gościem będzie serwis rowerowy Annda z Piaseczna, który sprawdzi wasze rowery po sezonie, doradzi jak zakonserwować je na zimę oraz podpowie co warto mieć na wyposażeniu.

Dla wszystkich przewidziane jest wspólne ognisko z kiełbaskami oraz najlepsze w Polsce, grójeckie jabłka.

Spotykamy się o godz. 12:00 w „Łowisku Pod Dębową Beczką” przy ulicy Zatylnej w Kawęczynie (mapa). Uczestnictwo w Zlocie jest bezpłatne. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 22.09 na adres: zlotrowerowy2016@gmail.com. Musimy wiedzieć ile kiełbasek dla Was zamówić. Do zobaczenia w Kawęczynie!

VIII ZLOT ROWEROWY KRAINY JEZIORKI - ROWEREM PO ZDROWIE - KAWĘCZYN 2016

Kraina Jeziorki to ponad 400 km szlaków rowerowych leżących w dolinie rzeki Jeziorki. O krok od stolicy w kierunku południowym, na obszarze powiatu piaseczyńskiego, grójeckiego i gminy Mszczonów. Największymi atrakcjami Krainy Jeziorki są: Zamek w Czersku, Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie z tężnią solankową, piaseczyńsko-grójecka kolej wąskotorowa, termy w Mszczonowie, zalew Osieczek, tor samochodowy w Słomczynie, drewniane kościoły w Chynowie, Rembertowie, Lutkówce i na Mariankach, liczne pałace, dwory i często towarzyszące im parki. Liczne są tu rezerwaty czy leśne kompleksy wypoczynkowe.

Artur Rozner

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 września 2016, 10:00,

Bezpłatne zajęcia sportowe dla rodzin - sportowa sobota


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

UKS Szogun Piaseczno zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach: "samoobrona dla kobiet" oraz "razem z tatą na macie". Kursy ruszają 24 września 2016 r. o godz. 10.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Piasecznie przy ul. Świętojańskiej 18.00. Są skierowane do całych rodzin chcących spędzać aktywnie czas wolny. Podczas gdy mama ćwiczy elementy samoobrony i jogi tata wraz z dzieckiem bawi się na macie wykonując elementy judo i różnych gier sportowych. Spotkania odbywać się będą co sobotę o godz. 10.00. Zapisy prowadzone są pod nr tel. 605 36 38 79, lub mailowo rrjaniszewski@gmail.com

BEZPŁATNE ZAJĘCIA SPORTOWE DLA RODZIN

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie