Informacje8 października 2008, 00:00,

VIII Papieski Samochodowy Rajd Różańcowy Piaseczno

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii św. Anny w Piasecznie zaprasza serdecznie do udziału w VIII Papieskim Samochodowym Rajdzie Różańcowym. Rajd odbędzie się w sobotę 11 października 2008 roku, pod hasłem JAN PAWE£ II – WYCHOWAWCA M£ODYCH. Zbiórka zainteresowanych odbędzie się o godzinie 10:00 przed Kościołem św Anny w Piasecznie. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Papieski Samochodowy Rajd Różańcowy program rajdu:

10:00 Zbiórka samochodami na parkingu przed kościołem św. Anny w Piasecznie. Modlitwa Różańcowa w kościele. I Tajemnica światła - Chrzest Pana Jezusa.
10:15 Wyjazd do żabieńca do kościoła św. Jadwigi Królowej.
10:30 Modlitwa Różańcowa. II Tajemnica światła - Objawienie się Pana Jezusa na weselu w Kanie.
10:45 Wyjazd do Baniochy do kościoła NMP Królowej Pokoju.
11:00 Modlitwa Różańcowa. III Tajemnica Światła - Głoszenie królestwa Bożego.
11:15 Wyjazd do Góry Kalwarii do kościoła Niepokalanego Poczęcia NMP.
11:30 Modlitwa Różańcowa IV Tajemnica światła – Przemienienie na Górze Tabor.
11:45 Przejazd do kościoła Wieczerzy Pańskiej.
12:00 Msza św. Modlitwa różańcowa. V Tajemnica światła – Ustanowienie Eucharystii.
13:00 Zakończenie Rajdu i powrót do Piaseczna, lub przy dobrej pogodzie - przejazd do Radwankowa nad Wisłę. Tam ognisko i śpiew przy ognisku. Powrót do Piaseczna ok. 15:00
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje9 października 2008, 00:00,

Przyjdź na mecz KS Piaseczno - Mszczonowianka Mszczonów

Informujemy, że w najbliższą sobotę 11 października 2008 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem Mszczonowianka Mszczonów. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 15:00 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny oraz 5 zł ulgowy. Kobiety i dzieci mają wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - Mszczonowianka Mszczonów i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Skra Konstancin

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną internetową KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno