Informacje9 października 2016, 19:00,

VIII Międzynarodowy Festiwal Musica Classica Józefosław 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


9 października 2016 roku o godz. 19:00 zapraszamy na VIII Międzynarodowy Festiwal Musica Classica. Pierwszy koncert odbędzie się w Kościół pw. św. Józefa Opiekuna Pracy, ul. Ogrodowa 3 w Józefosławiu. Koncert pn.: Talenty na początku drogi artystycznej - Wojciech Sojka (skrzypce). W programie m.in.: J.S. Bach, A. Zarzycki, F. Chopin, N. Paganini, A. Vivaldi.

VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUSICA CLASSICA JÓZEFOSŁAW 2016

Organizatorzy: Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Klasycznej Con Fuoco, Parafia św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu. Partnerzy: Centrum Kultury Piaseczno, Sołectwo Józefosław.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 października 2016, 15:00,

Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce - Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 października 2016 roku o godz. 15.00 zapraszamy na Teatralną Niedzielę do Góry Kalwarii, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce, w wykonaniu Teatru Edukacji i Profilaktyki Maska z Krakowa.

WARZYWA I OWOCE MAJĄ CZARODZIEJSKIE MOCE - TEATRALNA NIEDZIELA W GÓRZE KALWARII

Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce - pewien królewicz też nie był miłośnikiem owoców i warzyw, lubił za to pić kolę i objadać się słodyczami. Każdy jednak uczy się na błędach, ale młodzieniec zrozumiał, że postępuje niesłusznie dopiero wtedy, kiedy dopadł go ból brzucha. Szukając pomocy zakupił nawet magiczny kamień od Baby Jagi, a wszystko po to, by uniknąć zdrowej diety. Czarownice mają jednak w zwyczaju nie mówić do końca prawdy i rzekomo „magiczny” kamień okazał się być zwykłym głazem. Ojjj, Kólewiczu… kiedy zrozumiesz, że tylko zdrowe odżywianie to prawdziwe czary? Może dzieci i Tygrysek Cię przekonają…

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie