Informacje9 marca 2007, 00:00,

VII Sesja Rady Miejskiej w Tarczynie - porządek obrad

W dniu 14 marca 2007 roku, o godzinie 15:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbędą się obrady VII Sesji Rady Miejskiej w Tarczynie. Planowany porządek obrad Sesji Rady Miejskiej obejmuje: uchwałę w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu Burmistrza Tarczyna, planowane zmiany w budżecie gminy, sprawę wyrażenia zgody na zbycie w trybie bezprzetargowym udziału Gminy Tarczyn wynoszącego 1/2 części we współwłasności zabudowanej nieruchomości, stanowiącej działki o nr. ewidencyjnych: 60, 150, 239, 254 o łącznej powierzchni 7,86 ha położonej we wsi Przypki Gmina Tarczyn, sprawę wyrażenia zgody na sprzedaż w trybie przetargu nieograniczonego niezabudowanej nieruchomości położonej we wsi Prace Duże Gmina Tarczyn, a także będzie poruszona sprawa utworzenia Straży Miejskiej w Tarczynie.

źródło: www.tarczyn.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje9 marca 2007, 00:00,

Sekcja łucznicza w KS Hubertus - Zalesie Górne

Zapadła decyzja o utworzeniu sekcji łuczniczej w Klubie Sportowym Hubertus. Po licznych konsultacjach i rozmowach m.in. ze specjalistami od spraw sportu w naszym Urzędzie Gminy Piaseczno, trenerami z KS Marymont i KS Drukarz, po spotkaniu w Zalesiu z przyszłym trenerem nowo powstającej sekcji, ustalone zostały następujące terminy: 21 marca o godzinie 11:00 i 12:00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej odbędą się pokazy łucznicze, w których wezmą udział czołowi zawodnicy klubu Drukarz. Od początku kwietnia odbywać się będą treningi na terenie boiska Hubertus.

Klub Sportowy Hubertus

Sekcję łuczniczą prowadzić będzie trener Paweł Soliński, który jest prezesem Mazowieckiego Związku £uczniczego, a wśród jego wychowanków i wychowanek są medaliści olimpijscy i medaliści mistrzostw Europy. Na stałe prowadzi on sekcję łuczniczą w KS Drukarz. Klub ten parę tygodni temu obronił drużynowe mistrzostwo Polski kobiet. Będziemy mieli, więc wybitnego specjalistę, który postrzega Zalesie jako miejsce, gdzie łucznictwo ma wielkie szanse rozwoju i przyniesienia naszemu Klubowi sukcesów sportowych.

Zainteresowanych mającą powstać sekcją proszę o zgłoszenia na adres mailowy hubertus@zalesie-gorne.pl. Pisemną informację o chęci uczestniczenia w zajęciach można też zostawiać w domku klubowym, gdzie urzęduje administrator boiska w godzinach 14:00 – 18:00. Klub Sportowy Hubertus, ul. Jelenich Rogów 25, 05-540 Zalesie Górne.

W zajęciach będą mogli brać udział uczniowie i uczennice klas V i VI Szkoły Podstawowej i wszystkich klas gimnazjalnych. Będzie też możliwość odbycia kursu łuczniczego dla dorosłych.

autor: Stanisław Szczyciński
źródło: www.zalesie-gorne.eu