Informacje9 marca 2007, 00:00,

VII sesja Rady Miejskiej w Piasecznie

Oficjalny serwis internetowy Gminy Piaseczno uprzejmie zawiadamiania, że w dniu 14 marca 2007 roku, o godzinie 14:00 (środa) odbędzie się VII sesja Rady Miejskiej w Piasecznie w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno ul. Kościuszki 5. Wśród uchwał, które będą rozpatrywane znajduje się między innymi: budżet Gminy Piaseczno na 2007 rok. Z pozostałymi sprawami, jakie będą poruszane na najbliższej Radzie Miejskiej możecie zapoznać się na stronie: porządek obrad.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński

Informacje8 marca 2007, 00:00,

Nagroda artystyczna Powiatu Piaseczyńskiego

31 marca 2007 roku upływa termin składania wniosków w sprawie przyznania nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury. Nagroda ustanowiona została przez Radę Powiatu w 2006 r., w celu wspierania i promocji twórczości artystycznej. Nagrody stanowią uhonorowanie twórców za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnianiu i ochronie kultury. Nagroda może zostać przyznana także za całokształt dorobku twórczego.

Zgodnie z uchwałą Rady Powiatu nagrody przyznawane są raz w roku przez Zarząd Powiatu z własnej inicjatywy, bądź na wniosek instytucji kultury, związków lub stowarzyszeń zawodowych, twórczych i kulturalnych, jednostek samorządu terytorialnego lub Komisji Rady Powiatu Piaseczyńskiego ds. Oświaty, Kultury i Sportu. Wyboru kandydatów do nagród dokonuje komisja powoływana przez Zarząd Powiatu.

źródło: www.piaseczno.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński