Informacje31 sierpnia 2014, 13:15,

VI Zlot rowerowy Krainy Jeziorki

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki oraz Rancho pod Bocianem serdecznie zapraszają na VI Zlot Rowerowy Krainy Jeziorki, który odbędzie się w Rancho pod Bocianem (Przypki, gm. Tarczyn) w niedzielę 31 sierpnia 2014 r. w godz. 13:00 - 15:00. Uczestnicy dojeżdżają na miejsce zlotu we własnym zakresie organizując wyjazdy z poszczególnych miejscowości. Informacje należy uzyskać kontaktując się z grupami rowerowymi poszczególnych gmin.

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

Wyjazd z Tarczyna organizuje Daniel Płużyczka i do niego należy zgłaszać chęć udziału (daniel.pluzyczka@wp.pl). Pozostali chętni powinni zgłosić chęć udziału na adres e-mail: strzyzewski@piaseczno.eu, aby organizatorzy mieli informację ile posiłków mają przygotować. Po dojeździe na miejsce, zbiórka rowerzystów przy Chacie Rybaka. Organizatorzy zapewniają: poczęstunek (wydawanie od 12:30), konkursy, zabawy rowerowe (w godz. 13:00 – 14:00) oraz wiele atrakcji dzięki uprzejmości Rancho pod Bocianem (chata Rybaka, pole do minigolfa, boisko, łowisko oraz zbiornik wodny) w godz. 14:00 – 15:00.

Informacje30 sierpnia 2014, 08:00,

LOTTO Poland Bike Marathon w Zalesiu Górnym

W sobotę 30 sierpnia 2014 roku w Lasach Chojnowskich odbędzie się LOTTO Poland Bike Marathon - wyścig amatorów na rowerach górskich. Miasteczko kolarskie, Biuro Zawodów oraz start i meta wyścigów dziesiątego etapu tegorocznej edycji zawodów znajdą się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Wisła w Zalesiu Górnym, przy ul. Wczasowej 1. Lokalizacja kolarskiego miasteczka będzie robić wrażenie. Przepiękne, niezwykle atrakcyjne miejsce na historycznym Trakcie Wareckim. Zróżnicowana trasa została wytyczona głównie na obszarze Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

LOTTO Poland Bike Marathon w Zalesiu Górnym

- To będzie prawdziwe pożegnanie wakacji na sportowo. Wystartować może każdy, wystarczy mieć rower i kask – mówi Grzegorz Wajs, były kolarz zawodowy i organizator LOTTO Poland Bike Marathon. – Zapraszam całe rodziny do Zalesia Górnego w ostatnią sobotę wakacji, czyli 30 sierpnia. Każdy znajdzie coś dla siebie! Rywalizacja odbędzie się na trzech dystansach: MAX (52 km), MINI (27 km) oraz FAN (9 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Piaseczna w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2 - 4 i 5 - 6 lat. X etap LOTTO Poland Bike Marathon 2014 organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Piaseczno oraz Ośrodkiem Wypoczynkowym „Wisła” w Zalesiu Górnym.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

LOTTO Poland Bike Marathon w Zalesiu Górnym

BIURO ZAWODÓW Ośrodek Wypoczynkowy „Wisła”, Zalesie Górne, ul. Wczasowa 1 (Miasteczko Poland Bike) – 29 sierpnia (piątek) godz. 17.00 - 20.00 oraz 30 sierpnia (sobota) godz. 8.00 - 11.00 (dystans FAN) i godz. 8.00 - 12.00 (dystanse MINI i MAX)

LOTTO Poland Bike Marathon w Zalesiu Górnym