Informacje25 marca 2018, 07:00,

VI Wielkanocny Jarmark Rękodzieła i Zdrowej Żywności w Górze Kalwarii

25 marca 2018 roku w godz. 9.00 - 17.00 zapraszamy w Niedzielę Palmową do udziału w Wielkanocnym Jarmarku Rękodzieła w Górze Kalwarii. Jarmark zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta - ul.3-go Maja. Dla zwiedzających i wystawców wstęp na Jarmark jest bezpłatny. Organizatorzy kierują informacją o Jarmarku, również do wystawców, artystów i rzemieślników oraz producentów zdrowej lokalnej żywności takiej jak: miody, chleby, sery, przetwory owocowe i inne. Mile widziani są twórcy ludowi wystawiający i sprzedający swoje wyroby, zwłaszcza te nawiązujące do tradycji Świąt Wielkanocnych. Gmina Góra Kalwaria nie zapewnia stanowisk handlowych. W celu zgłoszenia i uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z Biurem Promocji UMiG e-mail: promocja@gorakalwaria.pl lub tel.: 22 727 95 17 Zapraszamy!

WIELKANOCNY JARMARK RĘKODZIEŁA I ZDROWEJ ŻYWNOŚCI

Informacje26 lutego 2018, 07:00,

Infolinia w sprawie JPK_VAT w Urzędzie Skarbowym w Piasecznie

UWAGA! Wysyłasz JPK_VAT? W dniu 26 lutego 2018 roku do godz. 22:00 Urząd Skarbowy w Piasecznie zapewnia wsparcie telefoniczne dla mikroprzedsiębiorców w zakresie JPK_VAT. Specjaliści od JPK_VAT dostępni będą pod nr telefonów: (22) 726 68 35 lub (22) 726 68 38 Zachęcamy do skorzystania z infolinii dotyczącej JPK VAT!

INFOLINIA W SPRAWIE JPK-VAT W URZĘDZIE SKARBOWYM W PIASECZNIE