Informacje13 września 2014, 10:00,

VI Międzynarodowy Puchar Burmistrza w Jeździe Szybkiej na Wrotkach

W ten weekend 13 i 14 września 2014 roku na torze w Słomczynie rozegrany zostanie VI Międzynarodowy Puchar Burmistrza w Jeździe Szybkiej na Wrotkach. Zmagania sportowców na żywo będzie można oglądać w Internecie. Emocje gwarantowane. O puchary i nagrody na torze wrotkarskim przy Zespole Szkół nr 4 (ul. Wilanowska 218) w Słomczynie powalczą najlepsi zawodnicy z kraju i z zagranicy. Organizatorami zawodów są: Uczniowski Klub Sportowy Zryw oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Międzynarodowy Puchar Burmistrza w Jeździe Szybkiej na Wrotkach

Zapraszamy wszystkich do kibicowania w sobotę (13 września) od godz. 10.45 i w niedzielę (14 września) od godz. 9.30. Zmagania sportowców na żywo będzie można oglądać również w Internecie - relacja na stronie internetowej: www.uks-zryw.pl Patronat nad imprezą objęli Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna oraz Polski Związek Sportów Wrotkarskich.

Polecane dla Ciebie

Informacje14 września 2014, 14:30,

Puchar Wisły 2014 w Narciarstwie Wodnym w Slalomie

Zapraszamy do udziału w zawodach sportowych: Puchar Wisły 2014 w Narciarstwie Wodnym w Slalomie. Zawody odbędą się 14 września 2014r. (niedziela) w rejonie tamy dojazdowej nad Wisłą w Górze Kalwarii: godz. 10.30 – 11.00 – zapisy na plaży przy tamie, godz. 11.00 – rozpoczęcie zawodów w narciarstwie wodnym w slalomie kobiet i mężczyzn na torze narciarstwa wodnego ustawionym na rzece. Uwaga: wymagana zgoda rodziców lub opiekunów na udział dziecka w imprezie!

Puchar Wisły 2014 w Narciarstwie Wodnym w Slalomie

Sprzęt sportowy i asekuracyjny zapewnia organizator. Udział w zawodach bezpłatny !!! Organizator: Sekcja Narciarstwa Wodnego „Vistula Góra Kalwaria” — Piaseczyńskie WOPR Wsparcie: Gmina Góra Kalwaria, Warszawski Okręgowy Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego.

Przeczytaj też: Czujniki smogu zawisły w gminie Góra Kalwaria. Będą 'wąchać' powietrze