Informacje7 grudnia 2014, 11:00,

VI GALA ŚLUBNA PIASECZNO

Mona Liza Salon Ślubny w Piasecznie, M.G. Foto Marcin Gutkowski i BB salon kosmetyczno-fryzjerski zapraszają mieszkańców na VI GALĘ ŚLUBNĄ (w czym i jak do ślubu), która odbędzie się 7 grudnia 2014 roku od godz. 11.00 do 17.00 Miejsce: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20 (GOSiR Piaseczno). Gale ślubną poprowadzi znany i lubiany prezenter radiowy Paweł Pawelec.

VI GALA ŚLUBNA PIASECZNO

W programie organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in.: pokaz sukien ślubnych i wieczorowych Suknie Ślubne Mona Liza, pokaz tańca I AM DANCE, fryzury ślubne Atelier Marta Robak Trzykrotna Mistrzyni Europy we Fryzjerstwie Artystycznym oraz Salon Fryzjersko-Kosmetyczny BB (www.bbsalon.pl), bukiety ślubne, menu weselne, foto-video, przysmaki cukiernicze, wypożyczalnia samochodów, pokaz bielizny ROZI Salon Bra-Fittingu, występ zespołu Laskowski Band oraz Kapeli Dętej. Zapraszamy na Galę Ślubną w Piasecznie.

GALA ŚLUBNA W PIASECZNIE

Przed 6 edycją Gali Ślubnej, zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej z zeszłego roku:

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=4968
Informacje22 listopada 2014, 10:00,

Projekt Fotografii Pozytywnej - warsztaty fotograficzne w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na Projekt Fotografii Pozytywnej w Górze Kalwarii. Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 listopada 2014 roku o godz. 10.00 Miejsce: budynek modelarni ul. Pijarska 1A, plener. Warsztaty poprowadzi: Piotr Wroniewicz, koordynacja: Paweł Tabor. Wstęp wolny. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Projekt Fotografii Pozytywnej - warsztaty fotograficzne w Górze Kalwarii

Projekt Fotografii Pozytywnej to cykl warsztatów fotograficznych organizowany przez Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii.Pokażmy szerszej publiczności i społeczeństwu Góry Kalwarii i okolic, ich własne codzienne życie z perspektywy lekkiej groteski, humoru. Fotografia z przymrużeniem oka kolorowa i pozytywna!

Technika fotografii w jakiej wykonywany będzie projekt potocznie została nazwana „street-em” – fotografią uliczną. Jest to coraz bardziej popularny w Polsce nurt fotografii dokumentalnej, niepozowanej, w której kreatorem sytuacji na zdjęciu jest życie, jego zmienność, wielowątkowość i humor. Rola fotografa ogranicza się jedynie, a może aż, do roli uczestnika tego wielkiego, teatralnego spektaklu.

W pierwszej fazie projektu odbywać się będą wykłady i warsztaty mające na celu przygotować uczestników do wykonywania fotografii na terenie Góry Kalwarii i okolic zgodnie z daną techniką. Zarówno etap wykładowy, jak i warsztatowy prowadzony będzie przez absolwenta Europejskiej Akademii Fotografii – Piotra Wroniewicza. Spotkania grupowe będą odbywać się dwa razy w tygodniu przez 3 miesiące.

Etap drugi, będący płynnym przejściem z etapu pierwszego będzie miał na celu wykonywanie przez uczestników projektu zdjęć ukazujących świat, który ich otacza i wyławianie z niego momentów humorystycznych i groteskowych, tym samym ucząc wrażliwości w dziedzinie sztuki jaką jest fotografia. Prace na bieżąco będą konsultowane z Piotrem Wroniewiczem oraz wewnątrz grupy.

Podsumowaniem projektu będzie wystawa fotograficzna ukazująca najlepsze prace powstałe podczas projektu. Fotografie zostaną powiększone do rozmiaru A3 – A3+. Nie wyklucza się powstania funpage’a na portalu społecznościowym Facebook jeśli będzie wyraźna chęć kontynuacji tego typu fotografii i promowania jej w naszym mieście w dalszej perspektywie.

Uczestnicy będą mieli do dyspozycji pracownie fotograficzne Ośrodka Kultury w tym pracownie graficzną z oprogramowaniem Adobe, profesjonalnym monitorem Eizo oraz drukarką Epson.