Informacje23 września 2016, 19:30,

Vabank Kalwaryjski Rynek Filmowy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 września 2016 roku o godz. 19.30 zapraszamy na Kalwaryjski Rynek Filmowy, podczas którego będzie można obejrzeć film Janusza Machulskiego pt. Vabank. Film dla widzów powyżej 15 lat. Miejsce: Rynek Miejski w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Zapraszamy!

VABANK KALWARYJSKI RYNEK FILMOWY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 września 2016, 16:00,

Housepital Festival Piaseczno 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Pokazy ponad 3 metrowego robota LED, wyrzutnie ognia i CO2. Bardzo mocne nagłośnienie i najlepsze oświetlenie, a do tego ponad 6 godzin muzyki elektronicznej miksowanej przez 7 DJ’i, czyli IV edycja Housepital Festivalu już 24 września na rynku. To największa impreza muzyki klubowej w regionie. W tym roku na piaseczyńskiej scenie plenerowej zagra dobrze znana ekipa Housepital - Martin Rosa, Jacob Core, Cast Away, Dj Slim, a wtórować im będą gwiazdy, czyli DJ W oraz DJ KUBA & NEITAN - to oni chcą leczyć ludzi muzyką.

HOUSEPITAL FESTIVAL PIASECZNO 2016

Pomysłodawcą i głównym organizatorem festiwalu jest Martin Rosa, który w tym roku będzie obchodził 10 lecie swojej pracy DJ’skiej. Zacząłem jak miałem 15 lat – wspomina Martin i dodaje – przez długi czas prosiłem ojca, aby kupił mi profesjonalną konsolę DJ’ską, na szczęście zgodził się i tak się zaczęło. Chciałem grać muzykę klubową i marzyłem o własnej imprezie, ale nie wiedziałem jak to zrobić. Na początku ustaliłem z Centrum Kultury, że zorganizuję koncert na scenie widowiskowej. Udało się i zacząłem regularnie występować. Grałem w salach i w plenerze. Odbyło się 11 koncertów, aż pomyślałem, że czas zorganizować coś większego. To już IV edycja tego wydarzenia. W poprzednich latach Piaseczno na swojej scenie gościło m.in. New_ID czy Wet Fingers, w skład którego wchodzi DJ ADAMUS. W tym roku publikę będą bawić młodzi-zdolni, czyli DJ KUBA & NEITAN oraz doświadczona gwardia – DJ W. To jest totalny oldschool – mówi Martin Rosa – on zaczynał, kiedy mnie nie było na świecie. To jest człowiek legenda, wszyscy znają jego nazwisko, ponad 25 lat na scenie to będzie połączenie doświadczenia i świeżości. Świeżość zapewnią KUBA&NEITAN, których twórczość regularnie można usłyszeć w setach Hardwella czy Tiesto. To producenci i wykonawcy wielu utworów, które są znane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jak dodaje Martin - oni mają ponad 130 tyś lajków na Facebooku, jak mogliby u mnie nie zagrać.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

HOUSEPITAL FESTIVAL PIASECZNO 2016

Housepital Festival to połączenie dobrej muzyki z niezwykle efektowną oprawą pirotechniczną. Wrażenie wizualne zapewnią wyrzutnie CO2 montowane przy scenie i ogromny robot LED cały w wyrzutniach iskier i dymu. Po oficjalnym koncercie planowane jest Afterparty w klubie MONO przy ul. Jana Pawła II 45. Tam impreza będzie trwać do rana. Nie może was zabraknąć! Agata Janeczek. Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/611631982337160/

HOUSEPITAL FESTIVAL PIASECZNO 2016

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie