Informacje3 września 2008, 00:00,

V MIęDZYNARODOWY TURNIEJ PI£KARSKI KOSA CUP

Stowarzyszenie Olimpiady Specjalne oraz Klub Piłkarski MUKS Kosa Konstancin serdecznie zapraszają na V Międzynarodowy Turniej Piłkarski Kosa Cup'08, który odbędzie się w dniach 4-7 września 2008 roku w Konstancinie-Jeziornie. Na zaproszenie byłego reprezentanta Polski, a obecnie parlamentarzysty Romana Koseckiego do Konstancina-Jeziorny przyjadą drużyny młodzieżowe reprezentujące Niemcy, Białoruś, Czechy i Ukrainę. Gospodarzem turnieju jest Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Kosa Konstancin z Konstancina-Jeziorny. Współorganizatorami Turnieju Kosa Cup są: Powiat Piaseczyński, gmina Konstancin-Jeziorna oraz Ministerstwo Sportu.

V MIęDZYNARODOWY TURNIEJ PI£KARSKI KOSA CUP

Mecze grupowe rozgrywane będą 5 i 6 września 2008 roku na stadionach KS Piaseczno i LKS Jedność żabieniec. Oficjalne otwarcie turnieju nastąpi w piątek, 5 września 2008 roku o godz. 19:00 na stadionie MUKS Kosa Konstancin w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Bielawskiej. Spotkaniem inauguracyjnym turnieju będzie mecz pomiędzy drużynami Olimpiady Specjalne Polska i Olimpiady Specjalne Ukraina.

W niedzielę, 7 września 2008 roku od godz. 9:00 na stadionie MUKS Kosa Konstancin rozgrywane będą spotkania o miejsca 5-6 oraz 3-4. Mecz finałowy rozpocznie się o godz. 12:00. Po dekoracji drużyn organizatorzy zapraszają na dodatkowe spotkanie, w którym Reprezentacja Sejmu RP zmierzy się z Reprezentacją TVP. Serdecznie zapraszamy na V Międzynarodowy Turniej Piłkarski Kosa Cup.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje4 września 2008, 00:00,

Pieśni Bułata Okudżawy w Ośrodku Kultury w Mysiadle

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza dorosłych i młodzież na koncert PIEŚNI BU£ATA OKUDżAWY, podczas którego zagra dla nas Roman Ziemlański, gitarzysta i balladzista. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 5 września 2008 roku o godz. 19:00. Miejsce: Ośrodek Kultury w Mysiadle w budynku Myszki przy ul. Topolowej 2 lokal 106. Zapraszamy na piątkowy koncert pieśni Bułata Okudżawy w Mysiadle.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola