Informacje27 października 2009, 00:00,

Uwagi Daniela Putkiewicza na temat projektu MISTER

Projekt Mister (http://www.mist‐er.com) jest jedną z prototypowych koncepcji transportu pasażerskiego należących do większej rodziny systemów określanych wspólną nazwą PRT Personal Rapid Transit. PRT łączy cechy transportu indywidualnego z zaletami transportu publicznego. Opiera się na transporcie pasażerów w kilkuosobowych, automatycznych pojazdach dostępnych na żądanie i przewożących pasażerów bezpośrednio bez zatrzymywania na przystankach pośrednich do wybranego przez pasażera przystanku końcowego. Historia tego pomysłu sięga roku 1953. Jednym z największych wyzwań stojących przed gminą Piaseczno jest zorganizowanie transportu Piaseczno‐Warszawa. Z naszego punktu widzenia wydaje się oczywistym, że pomysł należy rozpatrzyć pod kątem zorganizowania linii wzdłuż ul. Puławskiej (...) Ciąg dalszy przeczytasz w dokumencie: uwagi Daniela Putkiewicza na temat projektu MISTER .pdf
autor/źródło: Daniel Putkiewicz - Pełnomocnik Burmistrza ds. Rozwoju Gminy Piaseczno

Informacje27 października 2009, 00:00,

30 października dyskoteka Halloween Zawrotnica Piaseczno

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic, na najbliższe spotkanie mieszkańców, które odbędzie się w najbliższy piątek 30 października 2009 roku. Miejsce spotkania: Restauracja Zawrotnica przy ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie (wejście do lokalu jest od strony ulicy Wojska Polskiego, obok stacji kolejki wąskotorowej). Rozpoczęcie imprezy, zaplanowane zostało na godz. 19:00 (menu restauracji Zawrotnica, będzie do Waszej dyspozycji). Natomiast od 20:00 rozpoczynamy dyskotekę, czyli WYGINAMY ŚMIA£O CIA£O w rytm naszych przebojów. Przyłącz się do zabawy!

SPOTKANIE MIESZKAńCÓW

Lista zainteresowanych osób, jest w wątku na forum mieszkańców: dyskoteka Halloween i cały czas liczymy na kolejnych mieszkańców. Jeżeli, ktoś z Was będzie zainteresowany, to proszę o zapisanie się we wspomnianym wątku na forum Piaseczna, lub informację mailem na adres: info@powiat-piaseczynski.info Jeżeli jesteś osobą, która bardziej ceni sobie rozmowy i spotkania w rzeczywistości, to odejdź w najbliższy piątek od komputera i przyjdź do Zawrotnicy. Czy mieszkańcy z wirtualnego Piaseczna, przyłącza się do spotkania w realnym Piasecznie? Czekamy na kolejnych mieszkańców zainteresowanych spotkaniem. Zapraszamy i do zobaczenia! :-)
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno