Informacje22 września 2017, 06:00,

Uwaga na utrudnienia na ulicy Chyliczkowskiej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W związku z przebudową ul. Julianowskiej w Piasecznie, od 22 września 2017 roku - rano wprowadzony zostaje ruch jednokierunkowy na ul. Chyliczkowskiej, na pasie w stronę Konstancina – na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Żeglińskiego. Objazd od strony Konstancina do Piaseczna ulicami Żeglińskiego i Julianowską. Objazdem pojedzie również autobus 710. Szczegóły na stronie ZTM: http://www.ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1&q=710&d=2017-09-22 Za utrudnienia przepraszamy!

PLAN OBJAZDU:
UWAGA UTRUDNIENIA NA CHYLICZKOWSKIEJ

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 września 2017, 09:00,

Tędy i owędy pospaceruj po Józefosławiu i Julianowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 września 2017 roku o godz. 11.00 Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno zaprasza na spacer z lokalnym przewodnikiem po Józefosławiu i Julianowie pt.: Tędy i owędy. Wysłuchaj opowieści o Józefosławiu i Julianowie, czasach dawnych i mniej dawnych. Zabierz na spacer aparat fotograficzny, aby wykonać współczesne zdjęcia miejscowości.

TĘDY I OWĘDY POSPACERUJ PO JÓZEFOSŁAWIU I JULIANOWIE

Załóż wygodne buty, ewentualnie weź parasolkę, a co najważniejsze dobry humor. Na zakończenie spaceru napijemy się herbaty i zjemy poczęstunek niespodziankę. Spacery trwają do 1,5 godziny. Zbiórka pod biblioteką (ul. Urocza 14 (wejście od ul. Cyraneczki)).

Spacery organizowane w ramach projektu „Spacerkiem po Józefosławiu i Julianowie” przez grupę nieformalną „Owl Stories” we współpracy z głównym partnerem Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno – Filia w Józefosławiu, dofinansowany ze środków Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie Europa i My.

Partnerami projektu są: Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, Magazyn „Sąsiedzi”, „Gazeta Piaseczyńska”, „Przegląd Piaseczyński”.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie