Informacje8 września 2011, 00:00,

Uwaga 10 września będzie objazd dla linii 727 w Piasecznie

W związku z organizacją uroczystości pod nazwą Festyn Europejski związanej przejęciem przez Polskę Prezydencji w Unii Europejskiej na pl. J. Piłsudskiego w Piasecznie, 10 września 2011 roku w godz. 12.00 - 22.00 autobusy linii 727 jadące w kierunku pętli G£OSKÓW-SZKO£A i CM. PO£UDNIOWY zostaną skierowane na trasę objazdową. Od skrzyżowania ulic Puławska / Chyliczkowska / Jana Pawła II autobusy tej linii pojadą ulicami: Jana Pawła II - Wojska Polskiego - Sienkiewicza i dalej bez zmian.

ZTM Warszawa

Na trasie objazdowej zostaną uruchomione dodatkowe przystanki na ul. Wojska Polskiego:
- po skręcie z ul. Jana Pawła II – WOJSKA POLSKIEGO 53
- przed ul. Sienkiewicza – KOLEJKA PIASECZYńSKA 51 W tym dniu zawieszone zostaną przystanki: URZ¡D MIASTA 01 i KOLEJKA PIASECZYńSKA 01.
autor/źródło: Paweł Olek - zespół prasowy Zarządu Transportu Miejskiego

Informacje6 września 2011, 00:00,

Razem Witamy Jesień - Piknik Sołectwa Zgorzała

Radni, Sołtys, Rada Sołecka Zgorzały i Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają na piknik integracyjny mieszkańców sołectwa Zgorzała: RAZEM WITAMY JESIEń. Impreza odbędzie się 10 września 2011 roku o godz. 15.00 na boisku w Zgorzale. Organizatorzy zapewniają: zabawy, konkursy, malowanie buziek, ognisko z kiełbaskami, straganiki, muzykę i śpiew, zabawę taneczną, oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy!

RAZEM WITAMY JESIEń - PIKNIK SO£ECTWA ZGORZA£A
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola