Informacje21 listopada 2017, 11:56,

Utrudnienia w rejonie Okulickiego

W związku z planowanymi robotami bitumicznymi na DK 79 (Piaseczno ul. Okulickiego) nastąpią utrudnienia:

UTRUDNIENIA W REJONIE OKULICKIEGO

– w dniu 21.11 w godz. 22: 00 – 7: 00 w kierunek Warszawa – Góra Kalwaria na odcinku od ul. Syrenki do ul. Okulickiego planowane jest frezowanie i wykonanie warstwy wyrównawczej,

– w dniu 22.11 w godz. 22: 00 – 7: 00 w kierunek Góra Kalwaria – Warszawa na odcinku od km 9+800 do ul. Okulickiego planowane jest frezowanie i wykonanie warstwy wyrównawczej,

– w dniu 23.11 w godz. 22: 00 – 7: 00 na włączeniu w DW 721, ul. Okulickiego, kierunek Nadarzyn ok. 80 mb oraz Konstancin Jeziorna ok. 75 mb planowane jest frezowanie i wykonanie warstwy wyrównawczej,

– w dniu 24.11 w godz. 22: 00 – 7: 00 na włączeniu w DW 721, ul. Okulickiego planowane jest wykonanie warstwy ścieralnej kierunek Nadarzyn – Konstancin Jeziorna, następnie DK 79 od km 9+220 do km 9+820, str. L i P tj. 600 mb.

UMiG Piaseczno

Informacje26 listopada 2017, 16:00,

Wystawa rysunku satyrycznego Macieja Michalskiego w Starej Iwicznej

26 listopada 2017 roku o godz. 17.00 odbędzie się wernisaż wystawy rysunku satyrycznego Macieja M. Michalskiego. Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Wystawa czynna miesiąc. Wstęp wolny! Zapraszamy.

WYSTAWA RYSUNKU SATYRYCZNEGO MACIEJA MICHALSKIEGO W STAREJ IWICZNEJ

MACIEJ MICHALSKI - absolwent ASP w Warszawie i Wydziału Socjologii UW, rysownik, samorządowiec, laureat kilkudziesięciu nagród w konkursach rysunku satyrycznego w Polsce i za granicą, współpracował z "Gościem Niedzielnym", "Frondą", "Pulsem Biznesu, obecnie rysuje dla "Tygodnika Solidarność". W latach 2010-2014 Zastępca Wójta Gminy Prażmów, obecnie Sekretarz Powiatu Piaseczyńskiego. Prywatnie zakochany w żonie, z którą wychowuje czworo dzieci.

WYSTAWA RYSUNKU SATYRYCZNEGO MACIEJA MICHALSKIEGO W STAREJ IWICZNEJ