Informacje15 maja 2018, 11:31,

Utrudnienia w kursowaniu linii L-1, L-32 i L-25


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zgodnie z informacją przekazaną przez ZTM Warszawa, z przyczyn technicznych do odwołania zawieszone zostało kursowanie autobusu linii L-1 oraz L-32, natomiast L-25 będzie kursować w ograniczonym zakresie. Nie będą odbywać się następujące kursy linii L-25: z Góry Kalwarii o godz. 5:43, 7:43, 16:43 oraz z Piaseczna 6:40, 13:40, 15:40, 17:40.

UTRUDNIENIA W KURSOWANIU LINII L-1, L-32 I L-25

UMiG Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 maja 2018, 06:00,

Książka na telefon w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno we współpracy z Piaseczyńską Radą Seniorów wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców, którzy samodzielnie nie mogą wybrać się po książki do biblioteki.

KSIĄŻKI NA TELEFON W PIASECZNIE
Program „Książka dla seniora” ma ułatwić osobom niepełnosprawnym, chwilowo niedysponowanym i seniorom mieszkającym na terenie gminy Piaseczno korzystanie z zasobów biblioteki. Chęć skorzystania z programu będzie można zgłosić telefonicznie, mailowo lub osobiście w bibliotece. Książka zostanie zabrana z placówki, dostarczona do odpowiedniej osoby, a później odebrana od niej i zwrócona do biblioteki. Wolontariusze i bibliotekarze pomogą także w założeniu karty bibliotecznej, jeżeli któraś z zainteresowanych osób jej nie posiada. Program nie będzie zamykał się tylko w obrębie książek – na takich samych zasadach będzie można wypożyczać filmy, czasopisma czy audiobooki. Pomysłodawczynią programu jest radna Ewelina Wójcik. Informacje pod numerem telefonu: 690 975 684.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie